Ainulaadne pakkumine Coolbetis: saa 300 tasuta spinni, võidud puhtalt Sinu!
  • Jokker.ee
  • 19.08.2019
  • 0

Ainulaadne pakkumine Coolbetis: saa 300 tasuta spinni, võidud puhtalt Sinu!

19. augustist kuni 1. septembrini toimub Coolbeti kasiinos ainulaadne kasiinomaraton, mille iga täielikult läbinud mängija teenib auhinnaks 300 tasuta keerutust. Seejuures ei tule teha mitte midagi müstilist ning pakkumine kehtib kõigile - nii uutele kui olemasolevatele mängijatele!

Pakkumises osalemiseks ava konto Coolbetis. Juhul kui see on Sul juba olemas, siis:
1) Tee vähemalt 10 € sissemakse boonuskoodiga MARATHON19, et kampaaniaga liituda.
2) Tee iga päev vähemalt 10 € väärtuses panuseid kasiinoslottidel. Mängud vali ise!
3) Mida rohkem päevi suudad kampaaniaperioodi jooksul aktiivne olla ja päeva mängimistingimuse täita, seda rohkem tasuta spinne teenid kampaania lõpus.

Sinu aktiivsus määrab auhinna suuruse: 
1) Juhul kui suutsid päeva mängimistingimuse täita (10 €) 2-5 päeval kampaaniaperioodi jooksul, siis on auhinnaks 50 tasuta spinni mängus Yokozuna Clash.
2) Juhul kui suutsid päeva mängimistingimuse täita (10 €) 6-9 päeval kampaaniaperioodi jooksul, siis on auhinnaks 100 tasuta spinni mängus Yokozuna Clash.
3) Juhul kui suutsid päeva mängimistingimuse täita (10 €) 10-13 päeval kampaaniaperioodi jooksul, siis on auhinnaks 200 tasuta spinni mängus Yokozuna Clash.
4) Juhul kui suutsid päeva mängimistingimuse täita (10 €) kõigil 14 päeval kampaaniaperioodi jooksul, siis on auhinnaks 300 tasuta spinni mängus Yokozuna Clash.

Yokozuna Clash.pngTuttuus slotimäng Yokozuna Clash. Ühe tasuta spinni väärtus on 10 eurosenti. 

Oluline on teada, et tasuta spinnidega saadud võitudele puuduvad läbimängimise nõuded - kõik võidetud raha on koheselt Sinu ja Sa võid seda kasutada, milleks iganes! Auhinnad kantakse mängija kontole automaatselt hiljemalt 2. septembriks kell 16:00 slotimängus Yokozuna Clash.

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker