Aprilli Paf Livel  võidutses Ilona Sibold
  • Kumbsiisoliennem
  • 14.04.2019
  • 0

Aprilli Paf Livel võidutses Ilona Sibold

Kevadiselt sillerdaval laupäeval kogunesid pokkerientusiastid igakuisele Paf live üritusele Olympic Park Casinosse. Vaatamata asjaolule, et õues siras tugevalt üle +10 soojakraadi ja päris mitmes kohas toimus samaaegselt juba ka vabas õhus läbiviidavaid lillelaatasid ja muid teatrietendusi, leidsid siiski 87 kanget mängijat aega, et  tulla kasiinosse pokkerit taguma. Kamba peale sooritati turniiri raames  ka 10 re-entryt, mis kõik tähendas kokku 6179 euro suurust auhinnafondi, millest said osa 10 parimat mängijat.

Nagu juba tavaks on saanud, loosis Paf kõigi õigeaegselt laudaistunute vahel turniiri eelselt välja eriauhinna uue pileti (toim. – 70 eurot sularaha) näol. Sedapuhku õnnestus  ebaõnne narrida Gern Kohal, kes loosimise tulemusena auhinna endale sai ja raha taskupõhja lükkas. Teise Paf-i poolt väljapandud auhinna turniiri mullile  sai endale Leino Piller, kel ei õnnestunud mullisituatsioonis 60-40  olukorrast võitjana välja tulla Janeki vastu. Tasuks siiski Leinole südi mängu eest uus Paf live pääse.

Finaallaud, mis koosnes eranditult väga headest mängijatest, oli üsnagi maskuliine. Ainsa õrnema soo esindajana pääses sinna Ilona Sibold,  kes ühtlasi pistis käekotti ka  parimale naismängijale mõeldud uue Paf live pääsme. 

Kui esmapilgul tundus, et finaallaud saab üsna kiirelt läbi, kuna esimese pooltunni jooksul kukkusid riburada välja Aleksandr Gazenfus, Siim Suviste ja Janek Kukk, siis mida minut edasi läks, seda vähem mängijad välja kukkuda tahtsid. Küll olid sagedased käed, kus big blaindil istunud mängijad walke said , ja küll oli jälle hulganisti olukordi, kus väiksemad stäckid vajalikel momentidel suuremate käest eluks vajalikke duubleid said. Eriliselt paistis duubeldamistega silma Rauno Esop, kes tubli kolm-neli korda poomissurmast eluga välja ronis.  Ja niimoodi minutid tiksusid, kuniks ühtäkki selguski, et pärast tunni ja kahekümne minutilist nühkimist seitsmekesi, oldi olukorra ees, kus ainumalt kõigil mängijatel oli järgi 3-10 BB-d. Sellises situatsioonis, kus mänguruumi enam kellelgi pole, polnud ükski seitsmest mängijast edasisest mängust (toim. flippamisest ) vaimustuses, mistõttu leiti ühise arutelu käigus võimalusena teha diil, mis garanteeris kõigile mängijaile 790 eurot puhtalt kätte. Samuti sai arutelu käigus selgeks, et mehed selgitamaks välja kohad 2-7 , flippavad lahtiste kaartidega  ning turniiri tolle hetke chipliidrile (toim. kelleks juhtumisi osutus ka finaallaua ainus naismängija) antakse kokkuleppe kohaselt võitjakarikas. Nii ka läks ja üldised tulemused leiate kokkuvõtte lõpust.

Võitjaintervjuus tunnistab Ilona, et tuli seekord turniirile kindla plaaniga võita esikoht ja saada karikas. On Ilona varasemalt korduvalt ja korduvalt Paf livedel küll teiseks-kolmandaks, küll neljandaks-viiendaks jäänud, aga seda kõige kirkemat kohta pole õnnestunud saada. Finaallauast rääkides tunnistab Ilona, et mängida oli mõnus ja lihtne olenemata sellest, et mitte keegi ei kukkunud vahepeal pikka aega välja ja kõik käisid justkui nööri mööda. Kuna diil tundus kellaaega arvestades igati mõistlik, siis kokkuvõtlikult lõpp hea kõik hea ja Ilona lubas, et on kohal ka järgmistel kordadel tiitlit kaitsmas. EMV osas nendib leedi, et osaleb kindlasti rahvakal, main evendil ja naistekal ja võib-olla teeb ühtkoma teist veel kaasa. Eks näis, kuidas ajaga on, võtab Ilona meie välkintervjuu lõpetuseks kokku.


Statistilised numbrid 13.04.2019 Paf Live kohta

Osalejaid: 87

Juurdeoste: 10

Auhhinnafond: 6179 eurot


Auhinnalised kohad:

1. Ilona Sibold - 795 eurot *

2. Stanislav Smeljov - 795 eurot *

3. Lauri Liias - 795 eurot *

4. Rauno Esop - 795 eurot *

5. Jaako Käyhkö - 795 eurot *

6. Ants Olev - 795 eurot *

7. Eduard Kruglov- Arutiunian - 795 eurot *

8. Janek Kukk - 228 eurot

9. Siim Suviste - 203 eurot

10. Aleksandr Gazenfus - 185 eurot

* - mängijad sõlmisid 7kesi olles diili, mis garanteeris kõigile võrdse auhinnaraha


Järgmine Paf live leiab aset 04.05.2019 tavapärasel alguskellajal 15:00. Seniks aga kuulmiseni aga ärge unustage EMV-st osa võtmast. 

 Turniiri kokkuvõtliku live-blogi on võimalik järellugeda SIIT

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker