Aprilli viimasel nädalal: OPEM 2021 ja Coolbet Open Online
  • Jokker.ee
  • 25.04.2021
  • 0

Aprilli viimasel nädalal: OPEM 2021 ja Coolbet Open Online

Aprilli viimane nädal saab olema väga põnev, sest kavas on 2021. aasta tähtsaim vaid eestlastele mõeldud pokkerifestival OPEM 2021, mille käigus selguvad tänavused netipokkeri meistrid. Samuti tasub hoida silma peal Coolbet Open Online'il, mille üldarvestuse parimaid ootavad korralikud lisaauhinnad. 

OPEM 2021

OPEM 2021 koosneb 15 turniirist ning viiakse läbi iPokeris (mängija saab valida osalemiseks Betsafe'i, Paf, Coolbeti ja Optibeti vahel), OlyBetis ning Unibetis. Jooksvaid OPEM 2021 uudiseid võite lugeda ETPF-i lehelt, meie lehel täiendama aga kindlasti Eesti meistrite loetelu. Tuletame meelde, et OPEM-il saavad sel aastal osaleda AINULT ETPF-i liikmed!

OPEM kulmineerub kahepäevase põhiturniiriga, mille võitja selgub 3. mail. OPEM-turniiridele saab kvalifitseeruda ka läbi online-satelliitide kõikides festivali läbiviimises osalevates pokkeritubades, millel on kuulu järgi korralikud overlayd. 

Coolbet Open Online

Samaaegselt OPEM-iga viiakse läbi ka Coolbet Open Online, mis algab juba pühapäeval, 25. aprillil. Kavas on 11 turniiri ning 200-eurose sisseostuga põhiturniiri esimene vaatus viiakse läbi koguni 3 stardipäevaga.

Coolbet Open turniiridel jagatakse ka edetabelipunkte. Auhindu jagub 5 parimale, võitja teenib aga 1300-eurose Coolbet Open auhinnapaketi sel sügisel Tallinnas toimuvale festivalile. Kõik auhinnad ja reeglid leiad vastavalt Coolbeti lehelt

MÄNGI KASIINOS VÕI POKKERIS  - COOLBET ANNAB SULLE IGAL JUHUL 25 TASUTA SPINNI!
Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5