Algas sügisene Coolbet Open Online: 60 000 eurot GTD!
  • Jokker.ee
  • 30.11.2020
  • 0

Algas sügisene Coolbet Open Online: 60 000 eurot GTD!

Pühapäeval, 29. novembril sai alguse sügisene Coolbet Open online-festival, mis koosneb 12 turniirist ning vältab kuni esmaspäeva, 7. detsembrini

Festivali avapäeval Coolbetis toimunud turniiridel tehti vastavalt 117 ja 79 sisseostu. Oodatud overlayd seega kummalgi juhul ei tekkinud, kuid argipäevadel läbiviidavatel turniiridel peetakse seda vägagi reaalseks. 

Kui eelmisel sügisel toimunud samanimeline festival algas freerolliga, siis nüüd on 1000-eurose auhinnafondiga tasuta turniir tõstetud turniirikava lõppu. Rahalise sisseostuga turniiride buy-in jääb vahemikku 20-100 eurot ning need on mõeldud peamiselt tavamängijatele. Kavas on ka näiteks naisteturniir (sisseost 20 eurot). 

Põhiturniiri 300- ja High-Rolleri 500-eurone sisseost peaks eeldatavalt meelitama ligi ka tõsisemaid harrastajaid. Kõikidel turniiridel on garanteeritud auhinnafondid (kokku 60 000 eurot, sellest põhiturniiril 27 500 euroni. Lisaks ootab põhiturniiri võitjat uhke karikas.  

Coolbet Open Ajakava.jpg

Coolbet Open Online turniiridele saad kvalifitseeruda läbi igapäevaste garantiide ning oodatava lisaväärtusega satelliitide. Süsteem on harukordselt lihtne - osaleda saab ka täiesti tasuta ning võita pileteid erineva sisseostuga Coolbet Open Online turniiridele. 

NB! Kuni 6. detsembrini saad pileteid võita ka lahendades Coolbet Open Online missioone, milleks:

1) Mängi 100 reigitud kätt Texas Hold’em Cash laudades, min blindidega 0.05 €/0.10 €

2) Mängi 25 reigitud kätt Omaha Cash laudades, min blindidega 0.05 €/0.10 €

3) Mängi Twister Sit & Go’sid vähemalt 50 € väärtuses

4) Mängi 1 Coolbet Open Online turniir või satelliit.

Kui oled kõik ülesanded ära lahendanud, siis saad keerutada Coolbet Open loosiratast, kust saad võita ühe järgnevatest auhindadest:

* Pilet 300 € Coolbet Open Online põhiturniirile

* Pilet mistahes 100 € Coolbet Open Online turniirile

* Pilet mistahes 50 € Coolbet Open Online turniirile

* Pilet mistahes 20 € Coolbet Open Online turniirile või satelliidile

Samuti on oluline teada, et kõik mängijad, kes on mänginud mistahes Coolbet Open Online 

COOLBETI KONTO SAAD AVADA SIIN!

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5