Tutvu iPokeriga 24. mail - 1. juunil toimuval Coolbet Open online-festivalil!
  • Jokker.ee
  • 24.05.2020
  • 0

Tutvu iPokeriga 24. mail - 1. juunil toimuval Coolbet Open online-festivalil!

Juba 24. mail kuni 1. juunil toimub järjekordne Coolbet Open!

Seekord viiakse festival läbi internetis, võimaldades teha tutvust iPoker võrgustikuga, kuhu Coolbet just äsja pärast MPN-i sulgemist kolis. 

40 000-eurose kogugarantiiga festival koosneb 19 turniirist ning online-satelliidid on juba käimas. Turniiride sisseostud jäävad vahemikku 5-300 eurot ning igaüks, kes osaleb mistahes Coolbet Open Online turniiril, saab automaatselt pileti 1. juunil kell 21:00 algavale 750 € Coolbet Open Final freerollile.

Festivali kava on üsna sarnane endiste "maapealsete" Coolbet Openite omaga, lihtsalt turniiride sisseostud on märksa madalamad. Action viiakse läbi tervenisti kas Texas Holdem või Omaha-mänguformaadis. 

200-eurose sisseostuga põhiturniir algab 31. mail kell 20:00 ning vältab kaks päeva. Hiline registreerimine on avatud teise päeva esimese taseme lõpuni (teine päev mängitakse 1. juuni õhtul). 

Põhiturniiri garanteeritud auhinnafond on 10 000 € ja võitja saab lisaks ka ilusa Coolbet Open Online karika.

Main Event lobby.jpg

AVA COOLBETI KONTO JA SAA KOHE 25 TASUTA SPINNI!

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker