Augusti Paf Livel võidutses hobimängija Markko Pokk
  • Jokker.ee
  • 21.08.2016
  • 0

Augusti Paf Livel võidutses hobimängija Markko Pokk

Augustikuisel Paf Live pokkeriturniiril osutusid edukaimaks hobimängijad. Võidu pani kotti esimest korda igakuisel turniiril osalev Markko Pokk. 

Eesti taasiseseisvumispäeval peetud Paf Live turniir tõi kasiinosse 75 mängijat. 70-eurose sisseostuga turniiri auhinnafondiks kujunes koos 14 sooritatud re-entryga 5669 eurot. Raha jagus harjumuspäraselt kümnele parimale. 

Finaallauani jõuti pärast tugevama kaardiga mängiva Amro Shehata Aly Moustafa õnnetut väljakukkumist noore Karl Sulgi vastu, kellel õnnestus lauast tabada paari alles riveris. Amro sai lohutuseks uue pääsme järgmisele Paf Livele. 

Kuigi TOP 10 alustas rahakohtade väljamängimist juba pool tundi enne südaööd, kulus jõujoonte paika panemiseks kokku üle kolme tunni. Juba enne finaallaua kujunemist väikeste stäkkide käes vaevlevad Viacheslav Kovalev ning Shiva Arunachalam suutsid südikalt vastu panna ning teenisid kokkuvõttes vastavalt 9. ning 8. koha. Auhinnarahaks 187 ning 210 eurot

Head mängu näitas ka Viljar Kuusmaa, kes lõpetas kokkuvõttes 7. kohal, olles sunnitud alla vanduma soomlannale Tiina Maria Rantamäkile. Põhjanaaber oli ühtlasi turniiri parimaks naismängijaks ja teenis sellega tasuta Paf Live pääsme. 

Kogenud pokkerimängijad Jaan Vaabel viienda ning Mihhail Jefremenkov neljandana elimineeritud, moodustus parimate kolmik just Rantamäkist, Karl Sulgist ning Markko Pokkist. Chipliidri positsioon ei olnud selgelt välja kujunenud. Lõpusirgel suutis end kõige paremini kokku võtta Pokk, kelle mäng muutus ühel hetkel otsustavalt agressiivseks ning suurem osa mängus osalevaid žetoone liikus tema ette. 

Kolmandana lõpetas Karl Sulg, kelle saagiks jäi 777 eurot. Heads up Rantamäki ning Pokki vahel kestis kõigest paar jaotust, mis enam imesid ei toonud - suurema stäkiga Pokk vormistas võidu ning teenis 1729 eurot, Tiina Maria lahkus 1105 euroga

Regulaarselt turniiridel osalevatele pokkerihuvilistele on Markko Pokki nimi võõras ja seda põhjusega, Paf Livel osales Markko esimest korda ja ühtlasi oli see tema jaoks üldse esimene igakuisel turniiril osalemine. Senine live-mängu kogemus piirdub meistrivõistluste rahvaturniiriga. "Üks suurem võit netipokkeris pärineb selle aasta kevadest, lives seni võita pole õnnestunud," nendib Pokk ise, kes lubab nüüd aga sagedamini regulaarsetele mängijatele konkurentsi pakkuma tulla. 

Täpne lõppjärjestus: 

1. koht Markko Pokk € 1729

2. koht Tiina Maria Rantamäki € 1105

3. koht Karl Sulg € 777

4. koht Mihhail Jefremenkov € 567

5. koht Jaan Vaabel € 380

6. koht Sergei Istsenko € 306

7. koht Vilja Kuusmaa € 238

8. koht Shiva Arunachalam € 210

9. koht Viacheslav Kovalev € 187

10. koht Lauri Liias € 170

Turniirist valmis ka blogi formaadis live-ülekanne, mida on võimalik järellugeda. Värske fotomaterjal on nähtaval Jokkeri Facebooki fännilehel

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker