Betsafe'is mänginud eestlane oli õnnega koos: 1 eurost sai 1372!
  • Jokker.ee
  • 12.06.2018
  • 0

Betsafe'is mänginud eestlane oli õnnega koos: 1 eurost sai 1372!

Sel esmaspäeval naeratas õnn ühele Betsafe'i Eesti kliendile, kes kvalifitseerus juba teisel katsel ihaldusväärsesse Fish Party Jackpot mängu. Kuigi tal ei õnnestunud turniiri võita, tegi "Sv3ns0n" kõigest ühest eurost 1372!   

Betsafe'i Baltikumi pokkerimänedžeri Enri Orava kinnitusel oli tegemist tõelise lotovõiduga, sest "Sv3ns0n" tegi kõigest 3-eurose deposiidi, millega SNG Fish Party turniiridel mängimist alustas. "Juba teisel keerutusel täitus iga pokkerimängija unistus - rullikud näitasid, et mäng algab 6863-eurosele Jackpotile. Kuigi meie mees sai turniiril kolmanda ehk viimase koha, tagas see talle ikkagi magusa võidu," selgitas Enri. 

Vastavalt Fish Party Jakcpoti reeglitele teenis turniiri võitja poole auhinnafondist (3431 eurot), teisele kohale läks 30% (2058 eurot) ja kolmandale kohale 20% kogusummast. 

BETSAFE - SAA €1000 TERVITUSBOONUS!


Mis on Fish Party?
Fish Party Jackpot SNG-turniirid on üks MPN-võrgustiku kuumimaid hitte, mis on olnud väga populaarsed (ja edukad!) ka Eesti pokkerimängijatele. Sisseostud on vahemikud 1-50 eurot ning igal tasemel on oma Jackpot.

Enne turboformaadis mängitava turniiri algust selgub spinni teel auhinnafondi suurus. Reeglina on see 2-20 ühe mängija poolt tehtud sisseostust (näiteks 5-eurose buyin’i korral 10-100 eurot). Sel juhul läheb kogu turniiri auhinnaraha selle võitjale, teine ning kolmas koht eraldi raha ei saa. 

Parimal juhul võib aga auhinnaraha olla koguni 100-, 500- või 5000-kordne, millele lisandub progresseeruv peavõit. Nendel juhtudel saavad võidufondist osa ka kõik turniiril osalevad mängijad. Lisaauhinnad Betsafe'i mängijatele
Lisaks sellele peab aga Betsafe ka oma edetabelit ning jagab iga kahe nädala peale ära 3500 euro väärtuses lisaauhindu. Edetabelipunkte saad turniiridel osalemise eest, seega peamine on võtta osa ja mängida suure kordajaga laudades. Turniiril osaleja saab punkte vastavalt auhinnafondi ja sisseostu summa suhtele. Teenitav punktide arv võrdub auhinnafondi ja sisseostu summa jagatisega. 

Näiteks, kui osaled 1 € sisseostuga Fish Party SNG turniiril, mille auhinnafond on 10 €, saad 10 punkti. Punkte saad igal juhul sõltumata turniiri lõppkohast - tuled esimeseks või jääd viimaste hulka. Rohkem punkte saad, kui osaled suurema punktikordajaga turniiridel.

Edetabelid jagunevad kolme kategooriasse ning auhinnad on järgmised:
SNG Fish Party edetabelid Betsafe.jpg
Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Seotud mängud

Kommentaarid

Pokker
Spordiennustus
Kasiino