Chesterfield Poker Clubi omanik Tim Heath tasub Eestis karmavõlga
  • Jokker.ee
  • 14.02.2024

Chesterfield Poker Clubi omanik Tim Heath tasub Eestis karmavõlga

Tänavused Eesti meistrivõistlused viiakse läbi uues mängukohas, milleks on Tallinnas, Viru väljaku läheduses Chesterfield Poker Club. Klubi avatakse märtsis.

Mida me aga sellest kohast hetkel teame? Esiteks seda, et pokkeriklubi taga on Yolo Groupi loojast Austraalia päritolu suurärimees Tim Heath, kes hästi tuttav ka paljudele Eesti pokkerimängijatele. Juba 2004. aastal korraldas ta koos Andres Burgetiga Tallinnas esimesed kiirpokkeri maailmameistrivõistlused, mida võib lugeda Eesti esimeseks rahvusvaheliseks suurturniiriks üldse. 

2008. aastal andis Tim intervjuu tol ajal ilmunud eestikeelsele pokkeriajakirjale Cardplayer, kus rääkis, et Tallinna pokkerimaastik vajab konkurentsiks üht korralikku pokkeriklubi ja ühel päeval ta selle ka teen. Nüüd ongi aeg käes ning Tim tõdeb, et pokkeriklubi rajamine on nagu karmavõla tasumine, sest just tänu sellele mängule leidis ta endale kunagi Tallinnas uue kodu.

Chesterfield Poker Clubi otsitakse jätkuvalt töötajaid ning näiteks krupjeedele pakutakse 11,3-14 eurost tunnipalka. Teada on seegi, et klubi pokkerimänedžerina asus tööle kogenud pokkerimängija Meelis Vist, kes on teinud sama tööd ka Olympic Casinos. 

Chesterfield Poker Club saab olema avatud nädala teises pooles ja õhtuti, mitte ööpäev läbi. Mänguautomaate klubisse ei tule, kuid kuulu järgi saavad seal siiski olema mõned mängulauad. Jääme põnevusega ootama uue klubi avamist ning peatseid tiitlivõistlusi, mis võimaldab sadadel Eesti pokkerimängijatel Chesterfieldiga tutvust teha!

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5