Jokker.ee liitus ETPF-i toetajatega, tänavune EMV toimub uues pokkeriklubis!
  • Jokker.ee
  • 01.02.2024

Jokker.ee liitus ETPF-i toetajatega, tänavune EMV toimub uues pokkeriklubis!

Mängudeportaal Jokker.ee liitus 2024. aastal Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni (ETPF) toetajatega ning lööb kaasa ka märtsis toimuvate Eesti meistrivõistluste kajastamises. 

Portaali esindaja Imre Leiboldi kinnitusel on ETPF-i toetamine loomupärane käik, sest Jokker.ee on tegutsenud Eesti pokkerielu kajastajana kogu portaali tegevusaja jooksul ning teinud ETPF-iga tihedat koostööd ka varem. Lisaks on Jokkeri veebilehel toimunud nii 2016, 2017, 2018, 2019, 2021 kui 2022. aasta EMV ülekanded

"Eesti pokkerielu on kogu meie tiimile väga südamelähedane ning kindlasti on meil ka oma tänuvõlg Eesti pokkerikommuuni ees, kes moodustavad suure osa meie lugejatest. Loodetavasti aitab ka meie tagasihoidlik panus alanud pokkeriaastat huvitavamaks muuta," märkis Imre. Lisaks Jokkerile toetavad ETPF-i sel aastal ka Chesterfield Poker Club, Win TV, Optibet, Unibet ning Coolbet.

Jokker.ee tegutseb alates 2016. aasta veebruarist, sel aastal täitub portaalil kaheksas tegevusaasta. Jokkeri meeskonna kogemus Eesti pokkerielu igapäevasel kajastamisel on aga märksa pikem, sest aastatel 2006-2016 vedas sama tiim maailma suurima pokkeriportaali PokerNews.com eestikeelset veebilehte.

EMV 2024 toimub Chesterfield Poker Club'is Tallinnas

Tänavused turniiripokkeri Eesti meistrivõistlused (EMV 2024) toimuvad selle aasta märtsis peatselt Tallinnas avatavas uues pokkeriklubis Chesterfield Poker Club. Festivali täpne kava avaldatakse 4. veebruaril.

Samal päeval toimuvad ka ETPF-i liikmetele mõeldud KOLM ONLINE-FREEROLLI, mille igaühe auhinnafondis tuhandete eurode väärtuses EMV pileteid. Turniirid algavad vastavalt kell 19:00 Optibeti, kell 20:00 Unibeti ja kell 21:00 Coolbeti pokkeritoas. Osalemise ja auhinnapiletite võitmise eelduseks on tänavuse 20-eurose liikmemaksu tasumine enne esimese turniiri algust.

"See on esimene väike osa väärtuspakkumisest, mida föderatsioon oma liikmetele koos heade toetajatega sel aastal kavandanud on," avab ETPF-i president Laur Sibold uue juhatuse plaane ning avaldas lootust, et turniiridega paralleelselt toimub turniirikava elav arutelu ka ETPFi hiljuti loodud Discordi kanalis, millega saab liituda siin.

Laur Siboldi sõnul tõotab algav pokkeriaasta tulla veelgi sündmusterohkem. „Föderatsiooni uue juhatuse juhtmõtteks on "rohkem pokkerit!" ja selle järgi me oma samme ka seame,“ rääkis Sibold, kelle sõnul loodab ETPF koos oma partneritega pakkuda föderatsiooni liikmetele senisest veelgi rohkem lisaväärtust.

Föderatsiooniga on oodatud liituma kõik vähemalt 21-aastased Eesti pokkerimängijad ETPF-i kodulehel: https://www.etpf.ee/liitu.html

Liikmemaks palutakse tasuda ETPF-i pangakontole:

Pank: LHV Pank

Saaja: Eesti Turniiripokkeri Föderatsioon
a/a: EE157700771003220682


Summa: 20
EUR

Selgitus: liikmemaks, nimi 

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5