Kümnest turniirist koosneva EMV kavas on mitmeid põnevaid uuendusi
  • Jokker.ee
  • 04.02.2024

Kümnest turniirist koosneva EMV kavas on mitmeid põnevaid uuendusi

Tänavused Eesti meistrivõistlused (EMV) algavad 1. märtsil ning koosnevad kümnest turniirist. Kõik tiitlid mängitakse välja uhiuues Chesterfield Poker Clubis Tallinna südalinnas, kuid rahvaturniiri avavoorud toimuvad lisaks pealinnale ka Rakveres, Tartus, Pärnus ning Coolbeti pokkeritoas. Kavas on mitmeid uuendusi, mis muudavad osalemise mugavamaks nii elukutselistele mängijatele kui sadadele harrastajatele.

EMV turniirid on hajutatud terve märtsikuu peale ning toimuvad kolmapäevast laupäevani. See võimaldab ka igapäevaselt kontoritööd tegevatel inimestel neist maksimaalselt hästi osa saada,” kommenteeris Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni (ETPF) president Laur Sibold. Turniiride valik ning sisseostud on enam-vähem sarnased eelmistele aastatele.

EMV algab 1. märtsil rahvaturniiri eelvoorudega, mis toimuvad ühel korral Pärnus ja Rakveres, kahel korral Tartus ning kolmel korral Tallinnas. Soovi korral saab alustada avapäeva ka Coolbeti pokkeritoas, kus viiakse läbi samuti kaks eelvooru. Iga võistleja saab osaleda nii mitmes eelvoorus (lubatud on iga kord ka üks re-entry), kui soovib. Kui mängija on juba ühelt avapäevalt jõudnud finaali, siis rohkem ta avapäevadel mängida ei tohi ning selle reegli rikkumine toob kaasa automaatse eemaldamise. Vähemalt minimaalse auhinnaraha ning pääsme 23.märtsil Tallinnas toimuvasse finaali tagavad kõik, kes jõuavad oma avapäeval esimese 10% sekka. Finaalpäeval tuuakse mängu “Mystery bounty”, mis võimaldab teenida ka kõigest ühe konkurendi elimineerimise eest kuni 5000 eurot puhtalt kätte. 

500-eurose osalustasuga põhiturniir algab 29. märtsil ning sellel on üks avapäev, mis toimub lisaks Chesterfield Poker Clubile ka kõrvalmajas asuva Nordic Hotel Forumi suures konverentsisaalis. “Avapäeval mängitakse 12 tundi, tasemed vältavad 40 minutit. Tegemist on Eestis uudse struktuuriga, mis tõestanud end juba paljudel rahvusvahelistel suurfestivalidel. See peaks sobima hästi ka arvukatele hobimängijatele, kelle kalendrisse ei pruugi kolmepäevane turniir ajaliselt ära mahtuda,” selgitas Sibold.

EMV2024 kava.jpg
Tänavused tiitlivõistlused saavad tugeva meediakajastuse - kõigist turniiridest valmib teksti- ja fotoblogi, kolmel laupäeval toimuvate EMV tähtsamate turniiride finaalid mängitakse aga telelauas. Samuti teavitatakse kõikide turniiride tulemustest eestikeelset pokkerimeediat ning suuremaid uudisteportaale.  Tavapäraselt lõpetab festivali ETPF-i auhinnagala, mis toimub Chesterfield Poker Clubis 30. märtsil.

EMV-le on võimalik kvalifitseeruda läbi ETPF-i liikmetele mõeldud freerollide ja satelliitide, mis algavad Optibeti, Coolbeti ning Unibeti  pokkeritubades juba 4. veebruaril. Samuti on pokkerimängijaid oodatud arutlema EMV teemadel hiljuti loodud Discordi kanalis, millega saab liituda siin: 

EMV 2024 satelliitide kava

EMV2024 satikad unibet.jpgEMV 2024 satikad coolbet.jpgEMV2024 satikad optibet.jpg

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5