LIVE

Coolbet: EMV põhiturniiril teevad ilma noored netiprofid
  • Jokker.ee
  • 05.05.2022

Coolbet: EMV põhiturniiril teevad ilma noored netiprofid

Olympic Casinos on käimas tänavused pokkeri Eesti meistrivõistlused (EMV) ning neljapäevaks on selgunud kolm tiitlivõitjat. Suurem action on aga alles ees ning põhiline tähelepanu suunatud kindlasti laupäeval algavale 500-eurose sisseostuga põhiturniirile. 

Coolbet on tulnud selgi aastal välja oma koefidega ning erinevalt eelnevatest aastatest, mil usuti paljuski ka suurte kogemustega hobimängijatesse ja teenekatesse veteranidesse, soosivad tänavused koefitsiendid eelkõige noori netiproffe.

Sel aastal eristuvad seitse favoriiti: Markku Koplimaa, Aleksei Smirnov, Matthias Tikerpe, Jargo Alaväli, Urmo Velvelt, Markkos Ladev ja tiitlikaitsja Taisto Janter (pildil), kelle kõigi koefitsient on 25. Kõik eelpool nimetatud mehed on elukutselised netimängijad ning nende nimed tuttavad igale pokkerisõbrale.

Igal turniiril pea alati rahadesse jõudva Tarmo "mincash" Tammeli (tegemist pole seejuures profiga) koef on näiteks 35, EMV seni edukaimal mängijal Meelis Ahmanil ning ETPF-i presidendist mullusel põhiturniiri teisel Laur Siboldil aga 75. Niisamuti on koef 75 ka soosituimatel naismängijatel Siiri Saarel ja Annika Haavistel. Koefiga 100 võime leida näiteks Henri Käsperi ja Peeter Talviste, aga ka Evely Ventsli.

Koef 150 on näiteks Eesti läbi aegade edukaimal naismängijal Kairit Leiboldil ning alati ohtlikul Marek Selgeveeril, veel nõks allpool asub aga (üsnagi teenimatult) väga suure suurturniiride kogemusega Igor Pihela vanem. Tuletame meelde, et mida madalam on koefitsient, seda tõenäolisemaks mingi sündmuse toimumist peetakse. Nii tähendab koefitsient 1.00, et sündmus toimub kas igal juhul või pole kellelgi mitte ühelgi tingimusel huvi vastupidisele panustada.  

Soovi korral võib panustada ka mõne vastasseisu peale. Kõik Coolbeti EMV koefid leiad siit!

Vaata ka Jokker.ee ülekandeid:

Rahvaturniiri finaal (reede õhtul)

- Põhiturniir (Päev 1a, Päev 1b ja Päev 2)

COOLBETI KONTO SAAD AVADA SIIN

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5