Coolbet Open pole enam kaugel: veel jõuad kvalifitseeruda!
  • Jokker.ee
  • 09.10.2018
  • 0

Coolbet Open pole enam kaugel: veel jõuad kvalifitseeruda!

Juba järgmisel nädalal, 16.-21. oktoobril toimub Tallinnas, Hilton Park hotellis ning Olympic Casinos kauaoodatud Coolbet Open vol. 2 pokkerifestival, millest võtab osa rida nimekaid pokkeristaare ning kuulsusi teistelt elualadelt.

"Me ei saanud kurta online-kvalifikatsiooni edukuse üle ka enne eelmist festivali, kuid nüüd on mängimise aktiivsus olnud veelgi kõrgem," rõõmustas Coolbeti Eesti haru juht Samir Abdurahmanov. "Meil on väga hea meel, et meie klientidele Coolbeti pokkerituba meeldib ning ootame festivalile üle 400 mängija Eestist ning Põhjamaadest!"

Samiri kinnitusel on tuntud tegijatest kindlasti kohal nii suvel Tallinn Summer Showdowni võitnud Jargo Alaväli, Coolbeti Pärnu suvefestivali tšempion Tõnis Viik kui ka mais toimunud Coolbet Open põhiturniiri kolmas mees Jaagup Luhakooder. "Samuti meie esindusmängija Kristi Kirs (pildil), kevadise turniiri mullitüdruk Ave Lepik, vutistaar Joel Lindpere, muusik Tomi Rahula jpt." loetles Samir mõningaid teisi nimekamaid osalejaid. 


Festivalile on võimalik kvalifitseeruda kuni selle nädala lõpuni läbi Coolbeti pokkeritoa!

Online-kvalifikatsioon on neljafaasiline ning saab taas alguse freerollidest, mille kaudu on nii mõnedki pokkerisõbrad täiesti tasuta Coolbet Openile jõunud. Kõikidel satelliiturniiridel on vähemalt 1-3 piletit järgmisele etapile garanteeritud! 

Festivali raames viiakse läbi 31 turniiri, mille täpsed andmed ning ajakava leiad Coolbet Openi kodulehelt. 550-eurose sisseostuga põhiturniir vältab neli päeva ning see kantakse üle ka Jokker.ee portaalis!

Loe siit eelmise Coolbet Openi kohta, heida pilk meie live-ülekandele ning suurele pildigaleriile Coolbet Openi Facebook-lehel

Artikli foto: Natalie Pastakeda 
Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker