Coolbet pakub KÕIKIDELE KLIENTIDELE 10-eurost tasuta panust Eurovisioonile
  • Jokker.ee
  • 14.05.2019
  • 0

Coolbet pakub KÕIKIDELE KLIENTIDELE 10-eurost tasuta panust Eurovisioonile

See nädal on kihlveokontorid lisaks päris spordialadele ka muusikalainel, sest juba sel laupäeval selgub selleaastane Eurovisiooni võidulugu. 

Coolbet annab kõikidele oma klientidele 10-eurose tasuta Eurovisiooni finaalkontserdi ennustuse. Selleks tuleb täita lihtsad nõuded: 
1) Logi sisse oma Coolbeti kontole. Kui Sul seda veel ei ole, siis registreeri konto siin
3) Liitu pakkumisega, klikkides kastikesel LIITUN ja sisesta boonuskood: EUROV2019.
4) Tee enne võistluse algust ja/või livebetis 20 € väärtuses üksikpanuseid Eurovisiooni poolfinaalidele min. koefiga 1.50.
5) Kasuta tasuta panust 18. mail toimuvas Eurovisiooni finaalis.

Pea meeles, et arvesse lähevad ainult päris rahaga tehtud panused “kvalifitseerub finaali” panusetüübile. Panusetüübid “Võitja” ja “Eripanused” ei lähe selles pakkumises arvesse, sest nende panuste tulemused selguvad alles pärast 18. mail toimuvat finaali.

Vihje: Sa võid näiteks panustada sellele, et Eesti jõuab finaali (koefitsient 1.65). Finaalis arvesta, et Eesti favoriitide hulka ei kuulu, kuid eks üllatusi on Eurovisioonil varemgi juhtunud. 

Kui tasuta panus võidab, kantakse see kontole boonusena. Tasuta panuse boonus tuleb läbi mängida 3 x 1.5 koefiga, enne kui seda saab kasutada teistes toodetes või välja võtta.

COOLBETIGA SAAD LIITUDA SIIN!

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker