LIVE

Coolbet saadab kaks mängijat NLH-i mängu vaatama
  • Jokker.ee
  • 12.10.2017
  • 0

Coolbet saadab kaks mängijat NLH-i mängu vaatama

Novembris on NHL-i sõpradel võimalus näha tipptasemel hokit otse Stockholmis, kus peetakse kohtumine Ottawa Senatorsi ja Colorado Avalanche-i vahel. Coolbet annab Sulle võimaluse kogeda seda sündmust VIP-ina kohapeal koos kaaslasega!

Paketi saab mängija, kes suudab võita mitmikpanuse kõige suurema arvu valikutega. Kvalifitseeruvad ainult mängu tulemusele (1X2) tehtud hokipanused, valitud koefid peavad olema vähemalt 1.50 ning vähemalt üks valikutest piletil peab olema NHL-ist.

NB! Ära unusta, et kampaaniaga liitumiseks pead kindlasti klikkima kampaania lehel osalemise nupul!

Kõik muu on juba Sinu otsustada ning loogika on lihtne - näiteks 8 sündmusest koosnev mitmikpanus edestab 7 sündmusest koosnevat õnnestunud mitmikpanust sõltumata panuses sisalduvatest koefidest (peamine, et need on vähemalt 1.50). Arvesse ei lähe süsteemipanused.

Kampaania koosneb kahest perioodist: 
1. Esimene võitja kuulutatakse välja 16. oktoobril. Arvesse lähevad ainult piletid, mis on tehtud pärast osalemise nupu klikkimist kampaanialehel ja mille tulemus otsustatakse vahemikus 9.-15. oktoober kell 23:39. Kampaania jooksul võib teha piiramatu arvu mitmikpanuseid.
3. Teine võitja kuulutatakse välja 23. oktoobril. Arvesse lähevad ainult piletid, mis on tehtud pärast osalemise nupu klikkimist kampaanialehel ja mille tulemus otsustatakse vahemikus 16.-22. oktoober kell 23:39. Kampaania jooksul võib teha piiramatu arvu mitmikpanuseid.

Lisaks antakse iga nädalal kõige napimalt kaotanud piletiga mängijatele tasuta €5 panus NHL-ile (tingimuseks vähemalt 5 valikut piletil ja 1 läheb mööda). Tasuta panus lisatakse kontole uue nädala alguses. Igal mängijal on võimalus saada 1 tasuta panus nädalas ja kokku 3 tasuta panust kampaania jooksul. Tasuta panuse peab ära kasutama 1 nädala jooksul, tehes selle kogu summas. Tasuta panust ei saa jaotada mitme erineva pileti peale.

Soovita Coolbeti sõbrale ja teeni kuni 50 eurot!
Coolbetis jätkub eriline sõbra-soovituse programm, mis võimaldab soovitatud sõbra tegemisi hõlpsalt jälgida ning teenida iga soovituse pealt raha. Nii maksab Coolbet iga sõbra eest, kes täidab läbimängimisnõuded, sama summa, mis Sinu sõber esimese deposiidiga tegi!

Maksimaalne sõbrasoovituse tasu on 50 eurot. Programmi leiad siit

Oled uus mängija?
Ja veel - tea, et iga uus mängija saab Coolbeti konto avamise eest 10 tasuta spinni Starbursti slotimängus! Deposiiti ei pea tegema ning tasuta keerutustega saadud võitudele ei kehti mingisugust läbimängimise kohustust. 
Kuidas saada tasuta spinnid? 
1) Ava konto Coolbetis läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)
2) Kinnita konto koodiga, mis saadetakse Sinu mobiilile
3) Coolbet annab Sulle 10 TASUTA KEERUTUST ülipopulaarsel Starbursti slotil, mille võitudel puudub läbimängimise kohustus.

Coolbeti spordiennustuse esimese deposiidi boonus 100% kuni €150 (boonuskood SPORT150) on tõenäoliselt parim, mida hetkel Eesti mängijatele pakutakse. Boonus tuleb 30 päeva jooksul 6x läbi mängida, minimaalne nõutav koef on 1.70. Arvestades kihlveokontori keskmist marginaali, on tegemist juba puhtmatemaatiliselt väga kliendisõbraliku pakkumisega. 

Samuti võid Sa pärast tasuta spinnide saamist riskivaba mängimist jätkata, tehes seda tasuta spordiennustust pakkuval veebilehel coolpickz.com

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Pokker
Spordiennustus
Kasiino