Coolbeti Eesti kliendid tegid jaanuaris e-spordis kuuekohalise käibe
  • Jokker.ee
  • 10.02.2021
  • 0

Coolbeti Eesti kliendid tegid jaanuaris e-spordis kuuekohalise käibe

E-spordi menukusest on palju räägitud ning Coolbet ei varjanud oma viimases blogis ka numbreid - nimelt panustasid nende Eesti kliendid ainuüksi jaanuaris e-spordile enam kui 100 000 eurot!

Jalgpallile, korvpallile ja jäähokile küll vastu ei saadud, kuid vähemalt lauatennisest saadi jagu. Juba detsembris võimsalt edetabelites trooninud Moscow Liga Pro tegi aga käibe poolest tuule alla nii Bundesligale kui korvpalli Euroliigale, mis samuti eestlastele meeldivad. 

Seega - kui Sulle meeldib e-sport, siis tšekka kindlasti seda pakkumist ning võida tutikas Playstation 5. 

Euroopa tippliigadest oli esikohal Premier League, kus juhtus sedagi, et kõikide Coolbeti panustajate käive ületas 100 tuhandet eurot. Eestlastel aga õnnestus võita üks 428.99-koefiga pilet!

Loe Coolbeti blogist ka menukaimate kasiinomängude ning veebruari plaanide kohta. Samuti tasub rõõmustada pokkerisõpradel, sest Coolbet Open naaseb novembris Eestisse ning online-kvalifikatsioon on juba alanud! 

AVA COOLBETI KONTO JA SAA KOHE 25 TASUTA SPINNI!
Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!


Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5