Panusta e-spordile ja võida tutikas PlayStation 5!
  • Jokker.ee
  • 06.02.2021

Panusta e-spordile ja võida tutikas PlayStation 5!

E-spordi kasvavas populaarsuses pole vähimatki põhjust kahelda, sest Coolbeti panustajate seas on see olnud juba päris pikalt üks viiest menukaimast spordialast. 

Coolbetis on väga korralik e-spordi võistluste valik, turu keskmisest selgelt paremad koefitsiendid ning veebruaris viiakse läbi ka üks põnev loosimine, kus võid võita tuliuue Playstation 5!

Kuidas osaleda?

Tee vähemalt 5-eurone 2way (võidab võistkond 1 või võidab võistkond 2 ehk panus võitjale ilma viigita) mitmikpanus e-spordile kogukoefiga vähemalt 2.00. Kampaanias osalemiseks tee panusesedelil linnuke “Esport eri” lahtrisse, võid panustada nii enne matši kui reaalajas. 

Mitmikpanused peavad olema ainult e-spordi valikutega ning iga võidetud pileti eest teenid ühe loosipileti. 1. märtsil toimub loosimine, mille käigus leiavad omaniku järgmised auhinnad: 

1) Playstation 5 (Juhul kui Playstation 5 ei ole Eesti elektroonikapoodides saadaval, siis saab võitja 500 eurot. 

2) 100 €

3) 50 €

4) 25 €

5) 25 €

Auhinna võid võita ka ühe piletiga, kuid mida rohkem pileteid on, seda paremad on Sinu võiduvõimalused. Loe täpsemalt Coolbeti kodulehelt!

Coolbet bäönner.jpg
Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5