Coolbeti jõulukalender jätkab igapäevaste heldete pakkumistega
  • Jokker.ee
  • 18.12.2018
  • 0

Coolbeti jõulukalender jätkab igapäevaste heldete pakkumistega

Juba 22. novembril alustas Coolbet oma selleaastaste jõulupakkumiste ning igapäevaste kingituste tegegmistega. Pane tähele, et iga päev tehakse üks kingitus nii kasiinomängijatele, pokkerisportlastele kui spordiennustajatele ning paljud pakkumised on vägagi korralikud. 

Coolbet annab ära hulgaliselt tasuta keerutusi, korraldab erinevaid võistlusi, pakub superhäid koefitsiente, tasuta panuseid, pokkeri freerolle ning muudki põnevat. Tegemist on seni võimsaima Coolbeti jõulukalendriga, mis vältab kuni 1. jaanuarini

Kampaania keskmes on igapäevane mängijatele erakordselt kasulik pakkumine: tehes vähemalt 20-eurose deposiidi,  saad järgmisel seitsmel päeval kokku 70 TASUTA KEERUTUST erinevatel slottidel! Iga päev antakse 10 keerutust. 

Kui Sa ei ole nädala jooksul sissemakset teinud, võid selle teha ka täna. Alates homsest saad sel juhul 10 tasuta keerutust ning nii seitse päeva järjest.


Näiteks täna, 18. detsembril kell 12:00 saavad kõik Coolbeti kliendid, kes on teinud eelneva seitsme päeva jooksul vähemalt 20-eurose deposiidi, KÜMME TASUTA KEERUTUST mängus Book of Dead. 

Samuti pakutakse iga 20 euro panustamise eest spordiennustuses 10 tasuta keerutust slotimängus Starburst, kus võidetud raha ei tule läbi mängida. Päeva jooksul on võimalik teenida kuni 50 tasuta keerutust. 

Ning iga pokkerimängija saab ühe 1-eurose Fish Party mängimise eest teise 1-eurose pileti kauba peale. Mis saaks olla veel parem?

NB! Jõulukampaanias osalemiseks pead Sa esmalt vastaval Coolbeti lehel Jõulukalendriga liituma! Ära unusta seda teha :)
Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker