Coolbeti live-kasiinos nüüd üle 70 erineva mängu!
  • Jokker.ee
  • 23.10.2018
  • 0

Coolbeti live-kasiinos nüüd üle 70 erineva mängu!

Hiljuti lisandus Coolbeti mängudevalikkuse hulk Evolution Gaming live-kasiino mänge. See tähendab, et nüüdsest vahendab Coolbet üle 70 erineva live-kasiino mängu, mille valik on erakordselt lai. 

Mis on live-kasiino? Eelkõige omapärane kombinatsioon maapealsest “päris kasiinost” ning virtuaalsest õnnemängukohast. Mängud toimuvad nagu kasiinos ikka, ka kaarte jagavad ning ruletiratast keerutavad lihast ja luust diilerid. Samas ei tule aga kasiinosse aga füüsiliselt kohale minna, vaid üsna samaväärse fiilingu saab kätte ka näiteks diivanil lösutades.    

Live-kasiinol on “päris kasiino” ees mitmeid teisigi eeliseid: diilerite ja mängukaaslastega suheldes saab säilitada anonüümsuse ning lauanaaber ei räuska valjuhäälselt ega kalla õlut sülle. Seejuures võib ühes lauas istuda tõeliselt rahvusvaheline seltskond, mis tagab põneva suhtlemiskogemuse! 

Kindlasti toimuvad mängud "päriskasiinost" kiiremini, sest võitude väljamaksed tehakse automaatselt. Live-kasiino on tõeline “21. sajandi kasiino”, mis on ühteviisi mugav ja turvaline, kuid pakub ka piisavalt meelelahutust. 

10 TASUTA KEERUTUST KONTO AVAMISE PUHUL TÄIESTI NIISAMA

1) Ava konto Coolbetis läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)

2) Kinnita konto koodiga, mis saadetakse Sinu mobiilile

3) Coolbet annab Sulle 10 TASUTA KEERUTUST ülipopulaarsel Starbursti slotil, mille võitudel puudub läbimängimise kohustus.

Vali üks kahest boonusest:

ESIMESE DEPOSIIDI BOONUS 100% KUNI €150 + 50 TASUTA KEERUTUST

1) Pärast konto avamisele järgnenud 10 tasuta keerutust tee Coolbeti online-kasiinos vähemalt €20 deposiit, kasutades boonuskoodi: CME

2) Lisaks saad 50 tasuta spinni Super Flip slotimängus
NB! Boonukeerutustest saadud võite ei pea läbi mängima! Boonus ise tuleb 30 päeva jooksul 35x läbi mängida. 
VÕI

- Maksa sisse €10 ja saad €50 boonust (ehk kohe saad alustada mängimist 60 euroga). Boonuskood: CME2

NB! Boonus tuleb kasiinoslottidel 30 päeva jooksul 45x läbi mängida, enne kui saad selle välja võtta või kasutada teistes mängudes (spordiennustuses ja pokkeris).  

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker