Coolbeti päevapakkumine: saa vaid deposiidi eest 30 tasuta spinni!
  • Jokker.ee
  • 02.01.2018
  • 0

Coolbeti päevapakkumine: saa vaid deposiidi eest 30 tasuta spinni!

Online-mängudes ülimalt populaarsed jõulukalendrid on tänaseks enamasti küll läbi saanud, kuid Coolbet rõõmustab oma mängijaid edasi ning teeb igapäevaseid eripakkumisi!

Teisipäeval, 2. jaanuaril saavad kõik Coolbeti mängijad 30 tasuta spinni slotimängu Hugo. Iga keerutuse väärtus on 10 senti ning saadud võite läbi mängima ei pea!


Tasuta spinnide saamiseks tuleb teha vähemalt 15-eurone sissemakse ning kasutada boonuskoodi: JA2

Seda pakkumist saab kasutada vaid ühe korra. Tasuta spinnidega saadud võitudele puuduvad läbimängimise nõuded, kuid deposiidi peab vähemalt ühe korra kasiinos läbi mängima enne kui selle saab välja võtta või kasutada spordiennustuses. Sobib ka deposiit e-rahakotiga (Skrill). 

NB! Iga uus mängija saab Coolbeti konto avamise eest 10 tasuta spinni Starbursti slotimängus! Deposiiti ei pea tegema ning tasuta keerutustega saadud võitudele ei kehti mingisugust läbimängimise kohustust. 
Kuidas saada tasuta spinnid? 
1) Ava konto Coolbetis läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)
2) Kinnita konto koodiga, mis saadetakse Sinu mobiilile
3) Coolbet annab Sulle 10 TASUTA KEERUTUST ülipopulaarsel Starbursti slotil, mille võitudel puudub läbimängimise kohustus.

Coolbeti spordiennustuse esimese deposiidi boonus 100% kuni €150 (boonuskood SPORT150) on tõenäoliselt parim, mida hetkel Eesti mängijatele pakutakse. Boonus tuleb 30 päeva jooksul 6x läbi mängida, minimaalne nõutav koef on 1.70. Arvestades kihlveokontori keskmist marginaali, on tegemist juba puhtmatemaatiliselt väga kliendisõbraliku pakkumisega. 

Samuti võid Sa pärast tasuta spinnide saamist riskivaba mängimist jätkata, tehes seda tasuta spordiennustust pakkuval veebilehel coolpickz.com

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Pokker
Spordiennustus
Kasiino