Coolbeti jõulupakkumine: saa VAID deposiidi eest ohtralt tasuta spinne!
  • Jokker.ee
  • 18.12.2017
  • 0

Coolbeti jõulupakkumine: saa VAID deposiidi eest ohtralt tasuta spinne!

Esmaspäeval, 18. detsembril on Coolbeti jõulukalendris hea pakkumine kõikidele klientidele: tee deposiit ning saa tasuta keerutusi.  Võite läbi mängima ei pea!


Tasuta spinnid saad mängus Fairytale Legends: Hansel and Gretel, iga spinni väärtus on 10 senti. Tasuta spinnide arv sõltub sissemakse suurusest. Kindlasti ära unusta kasutada boonuskoodi!
€10 = 10 Spinni. Kood: XMASHA1
€25 = 25 Spinni. Kood: XMASHA2
€50 = 75 Spinni. Kood: XMASHA3

Seda pakkumist saab kasutada vaid ühe korra. Tasuta spinnidega saadud võitudele puuduvad läbimängimise nõuded, kuid deposiidi peab vähemalt ühe korra kasiinos läbi mängima enne kui selle saab välja võtta või kasutada spordiennustuseks. Sobib ka deposiit e-rahakotiga (Skrill). 

Coolbeti jõulukalendris on kombineeritud ohtralt tasuta keerutusi, erinevaid võistlusi, superhäid koefitsiente ning tasuta panuseid. Häid pakkumisi leiab Coolbeti veebilehel kuni 1. jaanuarini

Tuletame meelde, et kampaania keskmes on igapäevane mängijatele erakordselt kasulik pakkumine: tehes vähemalt 20-eurose deposiidi,  saad järgmisel seitsmel päeval kokku 35 TASUTA KEERUTUST erinevatel slottidel! Iga päev antakse viis keerutust, mille maksumus on sõltuvalt mängust 10-20 senti/keerutus. 


Pakkumise kõige parem osa peitub selles, et tasuta keerutustega võidetud raha EI PEA enam kuskil "läbi mängima" - raha on koheselt ja lõplikult Sinu ning Sa võid seda kasutada, milleks iganes soovid!  Kui Sa ei ole nädala jooksul sissemakset teinud, võid selle teha ka täna. Alates homsest saad sel juhul viis tasuta keerutust ning nii seitse päeva järjest.

NB! Jõulukampaanias osalemiseks pead Sa esmalt vastaval Coolbeti lehel Jõulukalendriga liituma! Ära unusta seda teha :)

Iga uus mängija saab Coolbeti konto avamise eest 10 tasuta spinni Starbursti slotimängus! Deposiiti ei pea tegema ning tasuta keerutustega saadud võitudele ei kehti mingisugust läbimängimise kohustust. 
Kuidas saada tasuta spinnid? 
1) Ava konto Coolbetis läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)
2) Kinnita konto koodiga, mis saadetakse Sinu mobiilile
3) Coolbet annab Sulle 10 TASUTA KEERUTUST ülipopulaarsel Starbursti slotil, mille võitudel puudub läbimängimise kohustus.

Coolbeti spordiennustuse esimese deposiidi boonus 100% kuni €150 (boonuskood SPORT150) on tõenäoliselt parim, mida hetkel Eesti mängijatele pakutakse. Boonus tuleb 30 päeva jooksul 6x läbi mängida, minimaalne nõutav koef on 1.70. Arvestades kihlveokontori keskmist marginaali, on tegemist juba puhtmatemaatiliselt väga kliendisõbraliku pakkumisega. 

Samuti võid Sa pärast tasuta spinnide saamist riskivaba mängimist jätkata, tehes seda tasuta spordiennustust pakkuval veebilehel coolpickz.com

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Pokker
Spordiennustus
Kasiino