Jõulud Coolbetis: 35 tasuta spinni nädalas, 2x rohkem auhindu duubeldamismängus
  • Jokker.ee
  • 11.12.2017
  • 0

Jõulud Coolbetis: 35 tasuta spinni nädalas, 2x rohkem auhindu duubeldamismängus

Eestlaste seas erakordselt populaarses Coolbeti jõulukalendris on kombineeritud ohtralt tasuta keerutusi, erinevaid võistlusi, superhäid koefitsiente ning tasuta panuseid. Häid pakkumisi leiab Coolbeti veebilehel kuni 1. jaanuarini

Tuletame meelde, et kampaania keskmes on igapäevane mängijatele erakordselt kasulik pakkumine: tehes vähemalt 20-eurose deposiidi,  saad järgmisel seitsmel päeval kokku 35 TASUTA KEERUTUST erinevatel slottidel! Iga päev antakse viis keerutust, mille maksumus on sõltuvalt mängust 10-20 senti/keerutus. 


Pakkumise kõige parem osa peitub selles, et tasuta keerutustega võidetud raha EI PEA enam kuskil "läbi mängima" - raha on koheselt ja lõplikult Sinu ning Sa võid seda kasutada, milleks iganes soovid!  Kui Sa ei ole nädala jooksul sissemakset teinud, võid selle teha ka täna. Alates homsest saad sel juhul viis tasuta keerutust ning nii seitse päeva järjest.

NB! Jõulukampaanias osalemiseks pead Sa esmalt vastaval Coolbeti lehel Jõulukalendriga liituma! Ära unusta seda teha :)

Lisaks kasiinokampaaniale on Coolbetis ka igapäevane spordiennustuse pakkumine. Tänane diil võimaldab teenida iganädalases, samuti erakordselt populaarses duubeldamismängus tavapärasest kaks korda rohkem auhindu.

Kuidas see käib? 

1) Liitu mänguga esmaspäeval vastaval kampaanialehelalates kell 12:00. Iga nädal algab uus raund ja osalemiseks pead iga nädal uuesti liituma.

2) Tee panus samal päeval ajavahemikus 12:00 - 23:59. Panus peab olema summas €5 - €20 ja miinimum koefitsiendiga 2.00. Arvesse lähevad nii üksikpanused kui ka mitmikpanused (v.a. livebet). Panusetüüpide poolest on lubatud kõik variandid “Võitja” ning “Totals” kategooriates, välja arvatud “Viik välistatud” ja "Aasia Händikäp". Panused peavad olema tehtud kampaanialehel sisalduvatele spodialadele/liigadele ning mäng algab ühe panusega.

3) Tehtud panuse tulemus peab olema otsustatud hiljemalt järgmiseks päevaks kell 10:00. Pärast seda uuendatakse osalejate nimekirja.

4) Kui võidad oma panuse, siis saad järgmisel päeval jätkata mängus osalemist. Jätkamiseks pead samal päeval ajavahemikus 12:00 - 23:59 tegema uue panuse miinimum koefitsiendiga 2.00. Panustama peab oma eelmise panusega võidetud summa.

5) Eesmärk selle mängu raames on võita oma panus 7 päeva järjest, et saada endale Jackpot + mängu jooksul teenitud võidud.

Duubleda näide.jpg

Võida kolm päeva järjest ja saa raha tagasi!

Kui suudad kolm päeva järjest oma panuse võita, siis tagastatakse Sulle uue nädala alguses panuse summa, millega esmaspäeval mängimist alustasid. Eelmise näite puhul saad igal juhul 10 eurot tagasi, kui peaksid ka neljapäeval kaotama. 

Kuidas jaguneb Jackpot?

Kõik mängijad, kes suudavad 7 päeva järjest oma panused võita, jagavad omavahel Jackpoti €10 000 spordiboonust (muidu €5000). Juhul, kui kellelgi ei õnnestu raundi võita, lisandub järgmise nädala Jackpotile €1000 (kuni max. Jackpotini €10 000). Boonuse läbimängimisnõue on 1 kord, miinimumkoefitsiendiga 1.70. 

Võitjad lisatakse ka erilisse Kuulsuste Halli.

NB! Iga uus mängija saab Coolbeti konto avamise eest 10 tasuta spinni Starbursti slotimängus! Deposiiti ei pea tegema ning tasuta keerutustega saadud võitudele ei kehti mingisugust läbimängimise kohustust. 

Kuidas saada tasuta spinnid? 
1) Ava konto Coolbetis läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)
2) Kinnita konto koodiga, mis saadetakse Sinu mobiilile
3) Coolbet annab Sulle 10 TASUTA KEERUTUST ülipopulaarsel Starbursti slotil, mille võitudel puudub läbimängimise kohustus.

Coolbeti spordiennustuse esimese deposiidi boonus 100% kuni €150 (boonuskood SPORT150) on tõenäoliselt parim, mida hetkel Eesti mängijatele pakutakse. Boonus tuleb 30 päeva jooksul 6x läbi mängida, minimaalne nõutav koef on 1.70. Arvestades kihlveokontori keskmist marginaali, on tegemist juba puhtmatemaatiliselt väga kliendisõbraliku pakkumisega. 

Samuti võid Sa pärast tasuta spinnide saamist riskivaba mängimist jätkata, tehes seda tasuta spordiennustust pakkuval veebilehel coolpickz.com

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker