LIVE

Coolbeti spordiennustus võitis kolmandat aastat järjest maineka auhinna
  • Jokker.ee
  • 12.09.2021

Coolbeti spordiennustus võitis kolmandat aastat järjest maineka auhinna

Mainekal iga-aastasel International Gaming Awards (IGA) gaalal võitis Coolbet juba kolmandat aastat järjest auhinna kui "Parim Spordiennustuse Toode Mobiilis".

Coolbeti tegevjuhi Anders Karlseni (pildil) sõnul on suurepärane mobiilikogemus olnud alati Coolbeti jaoks peamine fookuspunkt ning parima mobiilse spordiennustuse toote võitmine näitab, et Coolbetil on õnnestunud tuua turule üks parimaid mobiililahendusi, pakkudes sellega jätkuvalt parimat võimalikku kasutajakogemust.

Lisaks võitis Coolbet ka "Aasta Innovaatori" auhinna, mille üle tuntakse erilist heameelt. Karlsen tõstab esile mitmeid Coolbeti loodud funktsioone, mis on unikaalsed ning mängijate seas väga populaarsed. "Me näitame spordimängude käivet, meie kliendid saavad kopeerida teiste kasutajate spordiennustusi, meil on võitjate kaart iga turu kohta, kus meil on kliente ja meie tasuta osavõtuga Coolbet liiga on äärmiselt populaarne. Innovatsioon viib Coolbeti ja hasartmängutööstust edasi ning me lõime hiljuti Cool Lab'i, et olla uuendustega esirinnas," ütles Karlsen. 

Kokku pälvis Coolbet neli nominatsiooni ning kokku on Coolbeti auhinnakapis juba viis International Gaming Awards'i auhinda. Oma esimese tiitli võitis Coolbet 2017. aastal, olles parim "Aasta Start Up" kategoorias. 

Coolbeti spordiennustus on pälvinud palju teisi auhindu ning tunnustust, ka Jokker.ee sõltumatutes hinnangutes on Coolbet saanud esikohti. Tegemist on tõesti väga hea ning mugava tootega, lisaks on ka Coolbeti koefid enamasti konkurentidest üle

UK-s asuv IGA on tunnustanud silmapaistvaid panuseid hasartmängude valdkonnas juba peaaegu 15 aastat. Eestiga seotud ettevõtetest jagus tänavu auhindu ka Betssonile, Kindred Group'ile (Unibet) ja Relax Gamingule.

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5