Danel Kunmanile sobib suvine Paf Live: juunis „hõbe", juulis „kuld“
  • Jokker.ee
  • 02.07.2017

1. juulil toimunud Paf Live'i pokkeriturniiril osutus edukaimaks mängijaks Danel Kunman, kelle jaoks oli see seeria viimase viie turniiri jooksul juba kolmas kord rahadesse jõuda.

Populaarsele igakuisele turniirile oli jõudu katsuma tulnud 88 mängijat, kellest 26 kasutasid ka võimalust minna teisele katsele. Seeläbi kogunes auhinnafondi 7262 eurot, millest jagus kümne parima autasustamiseks.

Võidukaks osutunud Danel paistis silma juba turniiri varases faasis, kus tal õnnestus stäkki kasvatada nii läbi eduka naismängija Carmen-Elina Kupri kui paljude teiste. Vaid korraks lõi Daneli eduseis kõikuma, kui Stanislav Smeljov stäkki läbi Daneli oma duubeldas, kuid pärast seda tagasilööki liikus tšempion aina tõusuteel.

Finaallauast jäi napilt välja pokkerikogukonna suur lemmik Roland Luik, kes pidi leppima 11. kohaga, ent sai lohutuseks uue pääsme Paf Live'ile.

Kõik kümme finaallauda jõudnut on pokkeriringkondades teada-tuntud näod, ühtegi üllatajat seekord ei olnud. Nii nägime rahakohtadel Argo Garamagat, kes lõpetas 9. kohal ja teenis 240 eurot, aga ka Meelis Visti ja Andres Aldojat, kes jäid vastavalt 8. ja 5.

Kui alles oli jäänud neli parimat, tekkis pealtvaatajatel väike deja vu moment, sest neljast mängijast kaks olid nelja parema hulgas ka kuu aega varem toimunud Paf Live'i pokkeriturniiril. Kui kuu varem jõudis Danel heads-upi Silver Simulaskiga, siis seekord pidi viimane leppima 4. positsiooniga. Tasuks jäi talle 726 eurot.

Heads-upis võttis Danel vastu tartlasest profi Runnar Lindepuu, kes Daneli omast oluliselt väiksema stäkiga imesid ei teinud. Viimaseks jaotuseks oli dramaatiline kümnete taskupaari heitlus, kus ruutu kümnega mänginud Danel Kunmani rõõmuks avati lauakaartide seas neli ruutut, mis andis talle masti ja kindlustas turniiri esikoha. Runnar sai 2. koha eest 1416 eurot, võitja tasuks jäi aga 2215 eurot.

Päris tühjade kätega ei pidanud turniirilt lahkuma ka Ilona Sibold, kes sai parima naisena lõpetamise eest uue Paf Live'i pääsme, ega ka Maksim Petrov, kellele kuulus sama lohutusauhind selle eest, et tema elimineerijaks oli Pafi esindusmängija Mati Pirn.

Paf Live 01.07.2017: €70 No Limit Holdem re-entry (88 osalejat)