Dmitri Fomitsa sai MPN Poker Touril kolmanda koha ja võitis 20 100 eurot
  • Jokker.ee
  • 09.07.2018
  • 0

Dmitri Fomitsa sai MPN Poker Touril kolmanda koha ja võitis 20 100 eurot

Eesti pokkerimängija Dmitri Fomitsa (pildil) saavutas Bulgaarias toimunud MPN Poker Touril kõrge kolmanda koha ning teenis 20 100 eurot auhinnaraha. 

550-eurose sisseostuga turniiril Sunny Beachis osales 320 mängijat. Võitjaks tuli 24-aastane naisproff Iva Lazarova, kel õnnestus rabeleda välja erakordselt nadist seisust - mullimängus oli tal järgi vaid pool(!) BB-d. Esikoht tõi sisse 26 900 eurot auhinnaraha ning tegemist oli üldse esimese korraga, mil MPN Poker Tour põhivõistluse võitis naine. 

Lazarova oli ka meie mehe elimineerijaks ning selgi korral oli tal omajagu õnne: nupud läksid sisse enne floppi  vs.  ning bulgaarlannal õnnestus lauda poti mast võluda. Tõsi - otsustavaks jaotuseks oli ka Dmitri stäkk vastase omast märksa väiksem. 

Finaallauas tehti koguni kolm diili, mis põhjustas ka esineliku auhinnaraha võrdlemisi võrdse jagunemise. Näiteks teiseks tulnud Borislav Yosifov sai 24300 eurot, neljas koht kuulus aga Robert Bostockile, kelle omakorda Dmitri korraliku bad beadiga ( vs. , lauda ) välja võttis.

Turniirivõidu said Bulgaarias ka 2017. aasta Eesti meistrid paarismängus. Võrulane Mati Pirn and Rakvere hobimängija Maili Tannbaum olid parimad €110 sisseostuga paarismängus ning jagasid omavahel €1 216!

Palju õnne meie mängijatele!

Mati Pirn ja Maili Tannbaum.jpgMati ja Maili - võidukad paarismängijad

Artikli fotod: MPNPT Facebook

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker