Eesti naiste pokkeriliiga Tartu live-etapi võitis Maret Komarova
  • Jokker.ee
  • 01.11.2021

Eesti naiste pokkeriliiga Tartu live-etapi võitis Maret Komarova

Eesti naiste pokkeriliiga 2021 esimene live turniir toimus seekord 30. oktoobril Tartus. Kohale tuli 40 naist, kellest nii mõnigi kasutas võimalust end turniirile üks kord tagasi sisse osta. Auhinnafondi kogunes kokku 1710 eurot, millest jagus rahalisi auhindu kaheksale paremale.

Maret Komarova on naisteliigast kolm aaastat eemal olnud, kuid naases väga võimsalt. Esimese online etapi võitis ta juba 12. oktoobril. Seal teenis ta  10000 edetabelipunkti ning Tartu live etapi võit andis lausa 20000 lisaks. Seega on Maret praegu edetabeli ülivõimas liider 31000 punktiga. 

Live etapil teiseks tulnud Annika Haavistel polnud online etappidel seni veel hästi läinud, seega oli tema tõus teise koha eest saadud 14000 punktiga eriti silmapaistev, ta tõusis nimelt 107. kohalt jagama neljandat ja viiendat kohta Liisa Eesmaaga, kes oli live etapil kolmas.

Tartu turniirilt saadud punktisumma aitas edetablis kõvasti tõusta ka neljanda kohaga lõpetanud Merike Aaval ja viienda koha saavutanud Ave-Ly Kõutsil. Edetabli teise ja kolmanda koha võistluses tõusis Kassitari ja Hiirekese vahel jagatud positsioonilt kindlalt teiseks Tartus kuuendaks jäänud Kairit Leibold

Ukrainast pärit Yuliia Taran ei olnud online etappidel üldse osalenud, kuid sattudes juhuslikult Tatru live turniirile sai 7. koha eest 6000 punkti, millega hetkel pääseks ka finaalturniirile. 

Naisteliiga finaallaud Tartu Live 30.okt21-Kairit Leibold-DSC_5387.jpgENPL-i Tartu live finaallaud

Järgmine online turniir toimub OlyBeti pokkeritoas juba homme, 2. novembril kell 20:00.

Kõikide naisteliiga uudistega saad end kursis hoida Eesti naiste pokkeriliiga lehe kaudu ning kui oled pokkerit mängiv naine, siis liitu ka grupiga Eesti naised pokkeris

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5