Ennusta Unibetis MM-i võitjat ning saa iga mängu eest tasuta panuseid
  • Jokker.ee
  • 09.06.2018
  • 0

Ennusta Unibetis MM-i võitjat ning saa iga mängu eest tasuta panuseid

Unibet pakub kõikidele oma klientidele võimalust ennustada järgmisel nädalal algavate jalgpalli maailmameistrivõistluste tšempionit, andes iga mängu eest, mille Sinu lemmik võidab, tasuta ennustuse. 

button.png

Tasuta ennustuse väärtus on kas 2 või 5 eurot ning sõltub sellest, millisel tasemel meeskonna Sa võitjaks valid. Kõik MM-il osalevad meeskond on jaotatud kahe taseme vahel järgmiselt: 

MM tasemed Unibet.jpg
Pakkumiseks osalemiseks tuleb sellega vastaval kampaanialehel registreeruda. Seejärel tuleb teha MM-i võitjale 10-eurone või suurem ennustus (arvesta, et arvesse võetakse ainult esimest ennustust, mida pärast kampaaniaga liitumist teed). 

Nüüd tuleb Sul vaid loota, et Sinu valitud meeskonnal võimalikult hästi läheks. Kui valid näiteks võitjaks Brasiilia ning nad võidavad esimese alagrupimängu, saad 2-eurose tasuta ennustuse (niisamuti kõikide teiste võimalike Brasiilia mängude eest). Kui valid aga näiteks võitjaks Egiptuse, teenid koguni 5-euroseid tasuta ennustusi iga mängu eest, mille Egiptus võidab. 

NB! Tasuta ennustuse puhul saadud võidud ei sisalda panust. Võidetud raha täiendavalt läbi mängima ei pea. 

Ennustused peavad olema tehtud enne turniiri algust (st. 14. juunil kell 17:59 Eesti aja järgi). Mängijad, kes kasutavad ennustusel cash-out funktsiooni, ei saa tasuta ennustusi, samuti ei lähe arvesse mistahes live-ennustuses. Ennustus peab olema tehtud päris raha eest (boonusraha ja tasuta ennustused ei lähe arvesse) ning tasuta ennustused kantakse mängijate kontodele MM-i järgmisel mängupäeval hiljemalt kell 14:00 (Eesti aeg).

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Seotud mängud

Kommentaarid

Pokker
Spordiennustus
Kasiino