Ermo Kosk võitis WSOP Online'il 167 000 eurot!
  • Jokker.ee
  • 06.09.2023

Ermo Kosk võitis WSOP Online'il 167 000 eurot!

Kuuekordne Eesti pokkerimeister Ermo Kosk (pildil) saavutas GG-võrgustikus toimuval 500 $ WSOP Online #12 Mini Main Eventil kõrge kolmanda koha ja teenis 179 411 dollarit ehk umbes 167 tuhat eurot.

3,56 miljoni dollarilise võidufondiga turniirile tehti koguni 8709 sisseostu ning Ermo alustas finaali liidrina. Seal pidi ta küll kahe konkurendi paremust tunnistama, kuid saavutus oli sellegipoolest märkimisväärne. 

Ermo pole ainuüksi ülitugev live-mängija, vaid on teinud korduvalt mehetegusid ka netipokkeris. Ta on jõudnud WSOP Online finaallauda varemgi ning näiteks mullu võitis ta GGOC High-Roller turniiri, kus teenis üle 150 tuhande euro.

WSOP Online 2023 vältab kuni 2. oktoobrini ning eestlased saavad osaleda sellel eksklusiivselt vaid läbi OlyBeti pokkeritoa. Sel festivalil on eestlastel juba üks finaallaud kirjas - selle vormistas hetkel profileiba nautiv Martin Piik

WSOP Online raames viiakse läbi 33 kuldse käevõru väärilist turniiri, mille võitjatest saavad täieõiguslikud maailmameistrid. Kolm aastat tagasi sai sellega hakkama nimekas pokkeristaar Ranno Sootla

LIITU OLYBETIGA WSOP-L OSALEMISEKS SIIN!

NB! Nii olemasolevaid kui uusi OlyBeti mängijaid ootab GG-võrgustikku esmakordsel sisselogimisel (pärast pokkeri aliase valimist):

- 1000 $ tervitusboonus (tuleb pokkeri tarkvaras käsitsi aktiveeridal, pärast mida kehtib 90 päeva)
- 300 $ väärt uue mängija missioonid (tuleb aktiveerida esimese 7 päeva jooksul pärast mida erinevate ülesannete täitmisel teenid raha ja turniiripileteid)
- Ja kuni 100% cashback Fish Buffet lojaalsusprogrammiga.

Tähelepanu! OlyBet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Foto: Tambet "Klamber" Kask

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5