Esimese Viljandi High-Rolleri võitis legendaarne hobimängija "Somm"
  • Jokker.ee
  • 11.02.2018
  • 0

Esimese Viljandi High-Rolleri võitis legendaarne hobimängija "Somm"

Laupäeval, 10. veebruaril toimus Grand Prix Viljandi kasiinos läbi aegade esimene pokkeriturniir, mis kandis Viljandi High-Rolleri nime. Karikaga lahkus võistlust algusest lõpuni juhtinud Harri Juhani "Somm" Aaltonen (pildil). 

150-eurose sisseostuga turniir viidi läbi ühel laual, alustati 20 000 stardipunktiga ning mängutasemed vältasid 30 minutit. Kokku oli osalejaid 11, lisaks tehti ka neli re-entry't. Turniiri auhinnafondiks kujunes 2025 eurot ning sellest sai osa neli parimat. 

Teiseks tuli nimekas Saaremaa hobimängija Siim "Sammy" Sooäär, kolmas oli Rait Rimmel ning viimasena jõudis rahadesse turniiri nimekaim osaleja, Eesti pokkeriparemikku kuuluv superkomeet Roland Luik

Viljandi High-Roller Talv 2018: €150 No Limit Holdem re-entry (11 mängijat, 15 sisseostu)
Lõppjärjestus ja auhinnarahad (EUR)
1. Harri Juhani Aaltonen - 714 
2. Siim Sooäär - 615
3. Rait Rimmel - 416
4. Roland Luik - 238

Kasiinoketi Lõuna regiooni juhi Toomas Vaigu sõnul oli tegemist läbi aegade esimese Mulgimaal toimunud kasiinoturniiriga. "Huvi turniiri vastu oli elav, võistluse tase tugev ning üldine meeleolu väga positiivne. Usun, et kordame sarnast üritust Viljandis juba sel aastal," sõnas Vaik. Kuna samal päeval toimus ka Viljandi kasiino 16. sünnipäevapidu ning 1500 euro loosimine, oli mängusaal kuni keskööni pilgeni rahvast täis. 

Järgmise kahe kuu jooksul on plaanis korraldada tavapärasest kõrgema sisseostuga turniire veel kolmes Eesti linnas. Reedel, 23. veebruaril viiakse läbi järjekordne, arvult juba kuues Rakvere High-Roller, 9. märtsil toimub aga läbi aasta esimene Pärnu High-Roller, mille sisseost on juba 250 eurot. 14. aprillil jõuab High-Rollerite sari ka Jõhvi, kuhu oodatakse kuni 40 mängijat nii Eestist kui Venemaalt. 

Grand Prix sünnipäevatort.jpg

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker