GrandX online-kasiino värske ülevaade

Ava konto GrandX online-kasiinos, saa kuni 250 tasuta spinni ja 100% kuni €1000 liitumisboonuse!
1) Ava konto GrandX online-kasiinos läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)
2) Saa boonust kuni nelja oma esimese sissemakse eest:  
ESIMESENE DEPOSIIT 100 kuni €300
Lisaks saad 100 TASUTA SPINNI ühes valitud mängudest - ALLWAYS FRUITS, ENCHANTED CLEOPATRA või DRAGON'S GIFT.
- TEISE DEPOSIIDI BOONUS 50% kuni 300 €
Lisaks saad 50 TASUTA SPINNI Wild Dragon, Party Time või Allways Win slotimängus. 
KOLMANDA DEPOSIIDI BOONUS 60% kuni 200 €
Lisaks saad 50 TASUTA SPINNI Dragons Kingdom, Hot Twenty või Diamond Cats slotimängus. 
NELJANDA DEPOSIIDI BOONUS 70% kuni 200 €
Lisaks saad 50 TASUTA SPINNI Hot Star, King's Crown või Wild 7 slotimängus. 
NB! Boonus ja tasuta spinnidega võidetud raha tuleb esimese deposiidi korral 40 ja teise, kolmanda või neljanda deposiidi korral 30 korda läbi mängida. Igale boonusele lisanduvaid tasuta spinne on lubatud kasutada kolmes vastavas mängus, seejuures on mängijal võimalik neid vastavalt oma soovile nende kolme mängu vahel jagada. Iga boonus tuleb vabastada 14 päeva jooksul. 


TAUST

2011. aasta veebruaris avatud GrandX online-kasiinot opereerib OÜ IMG Kasiinod, mis oli kuni 2017. aastani ka Casino Grand Prix mängusaalide operaator. Kuigi ettevõte põhineb Austria kapitalil, asub GrandX kontor Eestis ning peamise osa mängijatest moodustavad samuti Eesti residendid.

 

LITSENTSEERITUD: Eesti (2011) 

GrandX kasiino.png

TARKVARA JA MÄNGITAVUS

Vaid Amatic mänguautomaatidel põhineva GrandX mängude valik on konkurentidest mõnevõrra erinev. Kuigi pakutavaid mänge on vähem kui teistel Eesti online-kasiinodel, kompenseerib seda kuhjaga väga lihtne veebikeskkond ning mängimise mugavus. GrandX võimaldab mängida ajaviiteks ka täiesti tasuta, nõudmata seejuures isegi konto avamist. 


ARVELDAMINE

GrandX võimaldab teha sisse- ja väljamakseid läbi suuremate Eesti kommertspankade (Swedbank, SEB, Krediidipank), krediitkaartide ning tuntumate online-rahakottide (Skrill, paysafecard ja Webmoney). GrandX online-kasiino kinnitusel teevad nad väljamakseid kahel korral ööpäevas ning raha laekub pangakontole 1-2, krediitkaardile või e-rahakotti aga 2-4 tööpäeva jooksul. Minimaalne deposiit on sõltuvalt maksemeetodist 1-10 eurot, väljamakseid saab aga teha alates 5 eurost. 


KLIENDITUGI

GrandX pakub eestikeelset klienditeenindust läbi live-chati, mis tagab kiired vastused. Samuti on võimalik kontakteeruda läbi etteantud vormi ning e-maili. Tüüpküsimustele leiab vastused KKK-sektsioonist.  


GRANDX - UNIKAALNE MÄNGUKOHT KOOS €1000 BOONUSEGA

Tähelepanu! GrandX on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Mängukorraldaja poolt pakutavad mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5