Esimeseks Võru pokkerimeistriks tuli Kaupo Puusepp
  • Jokker.ee
  • 17.05.2016
  • 0

Esimeseks Võru pokkerimeistriks tuli Kaupo Puusepp

15. mail toimusid pubis Õlle 17 esimesed Võru lahtised meistrivõistlused turniiripokkeris. Triobeti ning Tartu Mõttemängude Klubi koostöös korraldatud 55-eurose sisseostuga No Limit Holdem freezeout-turniiri võitis Kaupo Puusepp (pildil). 

Võistlusest võttis osa mitmeid nimekaid harrastusmängijaid, kes osalenud edukalt ka Eesti suurimatel pokkeriturniiridel. Turniiri lõpetas kahe parima, Kaupo ning Pertti Peedosaare vahel sõlmitud kokkuleppe, millega mõlemad mehed teenisid 400 eurot auhinnaraha. Mängus karikale ning 40 eurole oli edukam Kaupo. 

Kolmanda koha saavutas korduvalt nii rahvusvahelistel kui ka kohalikel pokkerivõistlustel edukalt esinenud Ragnar Raag, kes alustas finaallauda liidrina. Raagi teenistuseks jäi 220 eurot, kokku jagus auhinnaraha viiele parimale. 

Võru meistrivõistluste tulemused ning auhinnaraha eurodes:
1. koht - Kaupo Puusepp - €440
2. koht - Pertti Peedosaar - €400
3. koht - Ragrnar Raag - €220
4. koht - Martin H. - €140
5. koht - Kaur Joakit - €100

Triobeti pokkerimänedžer Andres Burgeti sõnul tähistasid tiitlivõistlused esimese Võrus toimunud legaalse pokkeriturniiri teist aastapäeva. „Täpselt kaks aastat tagasi korraldasime esimese Triobet Live Võru pokkeriturniiri. Paljud toonased osalejad olid platsis ka tänavu, näiteks Triobet Live Võru avaturniiri esikohast napilt ilma jäänud Kaur Joakit oli sel korral viies,“ mäletas Andres. 

Viimaste aastate jooksul on Triobet korraldanud hulgaliselt regionaalseid pokkeriturniire, mis on aidanud tutvustada maailma üht populaarseimat mõttemängu erinevates Eesti paikades. Lisaks kohalikele meistrivõistlustele ning karikaturniiridele toimub kaheksas linnas ka populaarne turniirisari Triobet Live. 

Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5