LIVE

ETPF-i uus president on Laur Sibold
  • Jokker.ee
  • 18.12.2021

ETPF-i uus president on Laur Sibold

16. detsembril toimus Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni (ETPF) iga-aastane üldkogu, mille käigus kinnitati ametisse ka föderatsiooni uued juhtorganid. 

ETPF-i lehel avaldatud pressiteate kohaselt jätkavad juhatuses Carmen-Elina Vist, Mariliis Elmik, Leino Piller, Kristi Kirs ja Kaidar Viikman. Üldkogul lisandusid juhatusse sinna varemgi kuulnud Herli Olop ja Laur Sibold (pildil). 

Samuti oli üldkogu päevakorras uue ETPF-i presidendi valimine, sest äsja suurde poliitikasse siirdunud Marek Reinaas otsustas ajanappuse tõttu ametist loobuda. Reinaas on juhtinud ETPF-i alates selle loomisest 2010. aastal ning andnud eelkõige suure panuse föderatsiooni käimatõmbamisel. 

Juhatus esitas presidendikandidaadiks tuntud meedianäo, ettevõtja ning kahekordse Eesti meistri Laur Siboldi, kes ka ühehäälselt ametisse valiti. 

Lauri sõnul on Eesti pokkerikommuun talle nii eraelus kui ametialaselt tohutult palju andnud ning seeõttu oleks raske see tänuvõlg tasumata jätta. Kuna ta on ise aktiivne pokkerimängija ning harrastanud pokkerit üle tosina aasta, usub mees, et suudab Eesti mängijaid mõista ning nende soovidega arvestada.

Kindlasti tasub tõsta esile ka Lauri suurepärast kogemust (projekti)juhtimises ning põhjalikke praktilisi teadmisi nii turundusest kui müügist, mis peaks kõik aitama pokkeri populaarsust jõudsalt kasvatada.   

Jokker.ee soovib nii uuele presidendile kui kogu ETPF-i juhatusele palju jõudu! Täna kuulub ETPF-i ridadesse üle 750 mängija, mida on mitu korda rohkem kui aasta alguses. ETPF-i tegevust toetavad Optibet, Betsafe, OlyBet, Coolbet, Olympic Casino, Paf ja Unibet.

Foto: Tambet Kask, Paf

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5