Grand Prix Super 50 – mis turniir see on?
  • Jokker.ee
  • 16.06.2016

Grand Prix Super 50 – mis turniir see on?

Algava nädalavahetuse ülitihedast ning sisukast turniirikavast leiame teiste seas ka igakuise Grand Prix Super 50 turniiri, mis viiakse läbi Pärnu suurimas, Port Arturi kaubanduskeskuses asuvas Grand Prix kasiinos. 

Grand Prix Super 50 on mõnevõrra erinev teistest Eesti kasiinodes läbiviidavatest suurematest pokkeriturniiridest. Reedel, 17. juulil kell 19:00 algava turniiri peamiseks omapäraks on see, et mäng lõppeb iga juhul hiljemalt 23. mängutasemel ehk hiljemalt laupäeva hommikul kella viieks

Nagu nimigi ütleb, on maagilise tähendusega number „viis“. Võistluse sisseost on 50 eurot, algstäkk 50 000 punkti, alustatakse viiel laual ning istekohti jagub kuni 50 huvilisele. Esimese 200 minuti jooksul on lubatud üks re-entry, tavapäraselt avatakse ka rahalaud ning saab vaadata jalgpalli. 

Selle turniiriformaadiga tehti tegelikult algust juba veebruaris, siis küll Grand Prix Super 60 nime all. Vastavalt mängijate soovile vähendati turniiri sisseostu mais kümne euro võrra ning muutus ka maagiline number – kuuest sai viis. 

Grand Prix Super 50 sobib hästi eelsoojenduseks laupäeval Kuressaares toimuvatele Saaremaa meistrivõistlustele. Samuti pole vajadust end reedel „tagasi hoida“, sest Pärnust saab Kuressaarde ka bussiga: Simple Express väljub kell 9:50 ning jõuab kohale kell 13:15. Saaremaa meistrivõistlustele antakse avalöök kell 16:00 ning kuigi kõik kohad laudades on juba välja müüdud, võib pääseda mängu ka läbi hilise registreerimise. 

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5