LIVE

Gunslinger slotiturniir Unibetis: 1000 parimat mängijat jagavad 30 000 eurot!
  • Jokker.ee
  • 04.11.2018
  • 0

Gunslinger slotiturniir Unibetis: 1000 parimat mängijat jagavad 30 000 eurot!

Kas oled valmis sukelduma ohtlikkusse Metsiku Lääne maailma koos lindpriide ja pearahaküttidega, tulistama oma rivaalide pihta ning võitma tasuta keerutusi ja raha? 
 
Unibetis pakutav uus slotimäng Gunslinger Reloaded pakub Sulle just seda seiklust. Et see algaks edukalt, korraldatakse ajavahemikus 1. novembrist kuni 8. novembrini võimas 30 000 - eurose auhinnafondiga turniir, millel jagub auhindu koguni 1000 parimale. 

button.png

Turniiril läheb arvesse suurim ühtlustatud panusega võit 20 ringi jooksul, mis tähendab seda, et võrdsed võiduvõimalused on nii minimaalse kui maksimaalse panusega mängides. Auhinnad makstakse välja kas rahas (võitja saab 6000, viimane rahakoht - 200. - aga 25 eurot) või tasuta keerutustes (vastavalt 20 või 50 spinni).   

Turniiril osalemiseks tuleb kindlasti: 
2) Enne mängima alustamist vastaval kampaanialehel registeeruda

Gunslinger Reloaded Play'n GO tuttuus slotimäng, millel on 5 rullikut, 3 rida ning 25 väljamakseliini. Mängu keskmine matemaatiline väljamakse on 96%.  Mängule lisavad põnevust järgmised lisafunktsioonid.

1) Pearaha boonusmäng - saa esimesele kolmele rullikule "Wanted" sümbol ning vali, millist pätti jahtima hakkad. Enamasti annab see umbes 10-15x algpanuse võidu. 

Pearaha.jpg
2. Pudelikeerutused - saa keskmisele kolmele rullikule viskipudeli sümbol ning teeni 10-25 tasuta keerutust kahekordsete võitudega. NB! Pudelikeerutuste ajal on võimalik võita ka täiendavad tasuta spinne!

Kõrts saamine.jpg
3. Kaartide tulistamine. Kui saad baasmängus kokku mastirea (selleks tuleb võita vähemalt ühel korral nii kümnete, poiste, emandate, kuningate kui ässade kombinatsiooniga - üldjuhul saavutatav vähem kui saja keerutusega), aktiveeritakse boonusmäng, mis annab Sulle viis kaarti, igaühel kindel võidusumma.

Harilikult jääb võit alla 10 algpanuse, kuid ülihea õnne korral - kõikidel kaartidel on šerifi kujutis - teenib mängija hiilgasliku Jackpoti! 

Kaardimäng.jpg
Tähelepanu! Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker