Märksõna: Slotiturniir

Unibeti slotiturniiril auhinnaks VIP reis Los Angelesse ja €7000 sularaha

13. - 19. mail toimub Unibetis iga päev „Spin to win a trip to Hollywood“ slotiturniir. Kampaania peaauhinnaks on VIP reis kahele Los Angelesse.

Casino Grand Prix alustas 120 000-eurose auhinnafondiga slotikampaaniat

Jaanuari viimasel nädalal algas kõikides Grand Prix kasiinodes uus üleketiline paberpiletite põhine kampaania PLAY-OFF, mille auhinnafond on 120 000 eurot sularahas.

Saa tasuta spinne, võida veel keerutusi ning tuliuus Samsung S9 Coolbetis

Täna, 5. veebruaril algas Coolbetis kampaania, mis võimaldab saada ja võita tasuta keerutusi ning uhiuue Samsung S9 nutitelefoni.

GrandX korraldab eksklusiivse 2000-eurose auhinnafondiga slotiturniiri

Konkurentidest erinevaid ning Eestis täiesti unikaalseid slotimänge pakkuv GrandX viib 1.-15. oktoobril läbi eksklusiivse kampaania "Octoberfest", mille auhinnafond on 2000 eurot.

Gunslinger slotiturniir Unibetis: 1000 parimat mängijat jagavad 30 000 eurot!

Kas oled valmis sukelduma ohtlikkusse Metsiku Lääne maailma koos lindpriide ja pearahaküttidega, tulistama oma rivaalide pihta ning võitma tasuta keerutusi ja raha?

Reel Talent slotiturniir Unibetis: Saa osa 30 000 eurost!

Kas soovid olla tähelepanu keskmes ning keerutada rullikuid uuel slotikal, mis võimaldab saada uusi keerutusi, erilisi superkeerutusi ning hoiustada sümboleid?

Möödunud aasta parimate slotikate turniir Unibetis: Saa osa 30 000 eurost!

2018. aastal jõudis mängijateni palju uusi ja ägedaid slotimänge, mis on võitnud miljonite inimeste südamed üle maailma.

Teeni taluõuel raha: Unibetis algas 20 000-eurose auhinnafondiga slotiturniir!

Ikka ja jälle jõuab mängijateni uusi ja ägedaid slotimänge! Üks nendest on äsja ilmavalgust näinud Chicken Fox Unibetis, mis paneb piltlikult rebased kanakuutidesse!

Võistle slotiturnadel Coolbetis ja võida reis kahele Rio karnevalile!

Sel nädalal saab läbi Coolbeti online-kasiino osaleda kolmel slotiturniiril, mille parimaid ootavad suured rahalised auhinnad. Live-kasiinos pakutakse aga 10% cashbacki.

Unibetis algab slotimängude festival auhinnafondiga 300 000 eurot!

Märtsis korraldab Unibet 300 000-eurose auhinnafondiga slotimängude festivali, millel võib võita suuri auhindu ka KÕIGEST ÜHE 10-SENDILISE KEERUTUSEGA!

Võida tasuta spinne ja Samsung Galaxy S10: esmaspäeviti on osalemine tasuta!

Esmaspäeviti saad osaleda täiesti tasuta Coolbeti kampaanias, mille võitjat ootab tuliuus nutitelefon Samsung Galaxy S10.

Veelkord Coolbetis: Spinni tasuta, proovi uusi mänge ja võida pärisraha!

Alates esmaspäevast, 29. aprillist jätkub Coolbetis lahe kampaania, milles osalejad saavad iga päev 1 tasuta keerutuse.

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5