Võistle slotiturnadel Coolbetis ja võida reis kahele Rio karnevalile!
  • Jokker.ee
  • 12.02.2019
  • 0

Võistle slotiturnadel Coolbetis ja võida reis kahele Rio karnevalile!

Sel nädalal saab läbi Coolbeti online-kasiino osaleda kolmel Yggdrasil slotiturniiril, mille parimaid ootavad suured rahalised auhinnad. Lisaks sellele sõidab kolmanda turniiri võitja koos oma kaaslasega 2020. aastal toimuvale Rio karnevalile!

Pane tähele, et kokku läheb jagamisele koguni 50 000 eurot pärisrahas ning 10 000-eurone reis lisaks sellele. 

Nagu slotiturniiridel ikka, ei nõua nendel osalemine mingit lisatasu ning kogu mängu keskel võidetud raha kuulub täielikult Sulle. 

Kõikide turniiride eesmärgiks on lahenda kasiino missioone võimalikult väheste spinnide arvuga. Missioonid on võrdlemisi lihtsad ning nende täitmine ei nõua enneolematut õnne. Oluline on just oma vahetutest konkurentidest pügala võrra kiirem olla ;)

Turniiride ülesanded on järgmised:

Coolbet turna missioonid.jpg

Live-kasiino cashback Coolbetis

Kui Sa mängid läbi Coolbeti põnevaid Evolution Gaming live-kasiino mänge ning Sul ei lähe juhtumisi just kõige paremini, siis ajavahemikus 11.-14. veebruar makstakse Sulle 10%-list cashbacki. 

Kindlasti tuleb eelnevalt pakkumisega vastaval Coolbeti lehel liituda. 

Pane tähele, et selles kampaanias kehtivad kõik Evolution Gaming Ruletilauad ja Dream Catcher (raharatas). Kampaanias EI OSALE Blackjack, Top Card, Baccarat, Dragon Tiger ja pokker. Samuti ei lähe arvesse mängimine boonusrahaga.  

Näide, kuidas cashback arvutatakse: 100€ Panus - 15€ Võit = 85€ kaotus * 10% = 8.50€ Cashback.

Minimaalne cashback on 5 eurot, maksimaalne aga 100 eurot. Cashback makstakse välja reedel pärast kella 14:00.

Coolbet kasiino liitumine.jpg

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5