GrandX korraldab eksklusiivse 2000-eurose auhinnafondiga slotiturniiri
  • Jokker.ee
  • 02.10.2018
  • 0

GrandX korraldab eksklusiivse 2000-eurose auhinnafondiga slotiturniiri

Konkurentidest erinevaid ning Eestis täiesti unikaalseid slotimänge pakkuv GrandX veebikasiino viib 1.-15. oktoobril läbi eksklusiivse kampaania "Octoberfest", mille auhinnafond on 2000 eurot. Lisaks on kõigil võimalik teenida täiendavad 15 eurot (sh. ka neil, kes auhinnarahadesse ei jõua)!

NB! Oluline on teada, et tegemist on vaid GrandX kasutajatele suunatud kampaaniaga ning valdava osa selle veebikasiino mängijaskonnast moodustavad Eesti ning Kreeka kasutajad. 

Osalemine on lihtne: liitu turniiriga kas vastaval kampaania lehel või saada oma kasutajanimi aadressil support@grandx.com. Kui Sul GrandX kontot veel ei ole, siis saad selle avada siin

Pärast liitumist tee ajavahemikus 1.-15. oktoober panuseid mistahes slotimängus, saa iga panustatud 10 euro pärisraha eest 1 punkti ning kindlusta endale koht edetabelis. Mida rohkem Sa mängid, seda suuremad on ka Sinu võiduvõimalused!

Edetabelit uuendatakse GrandX veebilehel ning 2000 eurost saab osa 23 parimat (võitjale 500, viimasele rahakohale 5 eurot). Turniiri auhinnad makstakse välja boonuskrediidina ning tuleb 1 (üks) korda läbi mängida 14 päeva jooksul peale nende väljamaksmist võitjate kontole.

Pane tähele, et mängija, kes teenib päevas vähemalt 100 punkti, saab sama päeva eest 1 euro. See tähendab, et turniiri jooksul on võimalik teenida kuni 15 eurot - seda ka siis kui Sa auhinnarahadesse ei jõua. 

2011. aasta veebruaris avatud GrandX kuulub IMG Kasiinod OÜ-ile, mille omanik on ühtlasi ka Casino Grand Prix mängusaalide operaator. Ettvõtted on kasvanud omakorda välja välja Eesti vanimast kasiinoketist Videomat, mis asutati juba 1989. aastal

GrandX online-kasiinos saab teha sisse- ja väljamakseid läbi suuremate Eesti kommertspankade, krediitkaartide ning online-rahakottide. Väljamaksed toimuvad kahel korral igal tööpäeval ning raha laekumine võtab reeglina aega kuni kaks tööpäeva. Sõltuvalt maksemeetodist on minimaalne deposiit 5-10 eurot, väikseim võimalik väljamakse aga 5 eurot. Kliente teenindatakse eesti keeles läbi live-chati ning e-maili. Loe ka GrandX sõltumatut ülevaadet Jokker.ee lehel

button.png

Tähelepanu! GrandX on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker