GrandX veebikasiinol uus veebileht, igal reedel 200-eurone reload-boonus
  • Jokker.ee
  • 16.06.2017
  • 0

GrandX veebikasiinol uus veebileht, igal reedel 200-eurone reload-boonus

Eestis ning Kreekas litsentseeritud GrandX veebikasiino, mis pakub oma klientidele konkurentidest erinevaid Amaticu mänge, uuendas juunis oma veebilehte ning hakkab edaspidi oluliselt sagedamini ka mängude valikut suurendama.

MUGAV LIITUMINE GRANDX VEEBIKASIINOGA

"Oleme teinud tublisti tööd selle nimel, et muuta GrandX keskkond mängijatele võimalikult mugavamaks ning pakkuda tipptasemel tehnilist lahendust, mis võimaldaks mängida võimalikult lihtsalt ning turvaliselt nii läbi laua- kui tahvelarvuti ja mobiili," sõnas veebikasiino juht Ainar Tandre.  "Meie värsked pakkumised on suunatud nii uutele kui ka olemasolevatele mängijatele ning boonuste vabastamise tingimused kliendisõbralikud," lisas Tandre. 

2011. aasta veebruaris avatud GrandX kuulub IMG Kasiinod AS-ile, kes on ühtlasi ka Casino Grand Prix mängusaalide operaator. IMG Kasiinod on kasvanud omakorda välja välja Eesti vanimast kasiinoketist Videomat, mis asutati juba 1989. aastal. "Kuna paljud meie maapealsetest mängusaalidest tuttavad mängud on esindatud ka online-kasiinos, ootab meie mängijaid GrandX lehel kohtumine nii oma ammuste lemmikutega nagu kui ka päris uute mängudega," rõhutas Tandre. 

GrandX online-kasiinos saab teha sisse- ja väljamakseid läbi suuremate Eesti kommertspankade, krediitkaartide ning online-rahakottide. Väljamaksed toimuvad kahel korral igal tööpäeval ning raha laekumine võtab reeglina aega kuni kaks tööpäeva. Sõltuvalt maksemeetodist on minimaalne deposiit 5-10 eurot, väikseim võimalik väljamakse aga 5 eurot. Kliente teenindatakse eesti keeles läbi live-chati ning e-maili. 

button.png

Uued mängijad

GrandX kasiino pakub uutele mängijatele tervitusboonust 100% kuni €250. Boonust saades nõustub mängija sellega, et esiteks mängib ta oma raha eest ning alles seejärel (vajadusel) boonusrahaga.  Kindlasti on kliendisõbralik tingimus aga see, et juhul kui boonus on aktiivne ning mängija võidab enda poolt deponeeritud rahaga, siis on tal alati võimalik boonus tühistada ning teha väljamakse. Kui mängija peaks aga võitma boonusraha kasutades ning soovib siis boonuse tühistada, muutuvad nii boonus kui võidud kehtetuks.

Boonusraha saab välja võtta pärast seda, kui see on 40 (nelikümmend) korda läbi mänginud ning mängusessioon lõpetatud. 

Olemasolevad mängijad

Olemasolevatel klientidel on võimalik saada iga-reedest 60% kuni €200 re-load boonust. Pakkumine kehtib reedel tehtud esimese deposiidile ning boonusraha tuleb 30 päeva jooksul 40-kordselt läbi mängida. 

Tutvu uue mänguhitiga Dragons Kingdom!

Uuest GrandX kasiinost leiad ka uue mänguhiti Dragons Kingdom. Rända tagasi aega kui rüütlid võitlesid draakonitega ning naudi boonust, mis annab Sulle 7 tasuta keerutust koos Multi-Stacked sümboliga!

GX-Rahakas-Reede_1380x240.png

Tähelepanu! GrandX on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker