GrandX - pisut teistmoodi netikasiino
  • Jokker.ee
  • 06.03.2016
  • 0

GrandX - pisut teistmoodi netikasiino

2011. aasta veebruaris avatud GrandX on teistest Eestis tegutsevatest online-kasiinodest mõnevõrra erinev mängukoht. Kui ülejäänud operaatorid pakuvad mänguvõimalusi reeglina ühtedel ja samadel slottidel (peamiselt NET/ENT ja Microgamingu toodang), siis GrandX valikusse kuuluvad vaid Eestis täiesti unikaalsed Amatic-mängud. 

Tõsi, neid pole just ülearu palju (2016. aasta märtsis pakub GrandX 53 erinevat mängu), kuid valikus on nii moodsad videoslotid, klassikalised (fruit)-mängud, samuti on esindatud videopokker ning mõned traditsioonilised lauamängud nagu Blackjack ja rulett. GrandX omapäraks on võimalus istuda virtuaalselt Sõpruse kino kasiinos asuvasse elektroonilisesse ruletilauda ning sellel reaalajas panuseid teha. 

Sõpruse.jpgReaalajas rulett Sõpruse kasiinos läbi GrandX online-kasiino

Mis ettevõttega tegemist on?

Grand X kuulub aktsiaseltsile AS IMG Kasiinod, mis on ühtlasi Casino Grand Prix mängusaalide operaator. Grand Prix alustas tegevust 1997. aastal,  kuid tegelikult on  ettevõttel veelgi pikem ajalugu, sest ta on välja kasvanud juba Nõukogude ajal, täpsemalt 1989. aastal (!) asutatud Videomati kasiinoketist. Grand Prix on üks tuntumaid mängukorraldajaid Eestis, pakkudes oma suurimates kasiinodes sloti- ja lauamänge (n. Blackjack ja Vene pokker) ning elektroonilist ruletti. Lisaks korraldatakse Pärnu, Kuressaare, Rakvere, Narva ja Jõhvi kasiinodes ka pokkeriturniire ning rahamänge.  

See kõik peaks tähendama, et tegemist on igati usaldusväärse mängukohaga, lisaks on enamus ettevõtte kontoripersonalist väga staažikad töötajad ning oma ettevõtte fännid. Kuna ettevõttel on Eestis litsents, on kõik võimalikud võidud maksuvabad. 

Sisse- ja väljamakseid võimaldatakse läbi suuremate Eesti kommertspankade (Swedbank, SEB, Krediidipank), krediitkaartide ning tuntumate online-rahakottide (Skrill, paysafecard ja Neteller). Ettevõtte kinnitusel teevad nad väljamakseid kahel korral ööpäevas ning raha laekub pangakontole 1-2, krediitkaardile või e-rahakotti aga 2-4 tööpäeva jooksul. Minimaalne deposiit on sõltuvalt maksemeetodist 1-10 eurot, väljamakseid saab aga teha alates 5 eurost. Kliente eelistatakse teenindada läbi live-chati ja e-maili. 

Mis boonuseid saab?

Sarnaselt konkurentidele pakub ka GrandX esimese deposiidi boonust 100% kuni €250. See tähendab, et kasiino lisab esimesele sissemaksele boonuse vahemikus €10 kuni €250, mis on võrdne deposiidi suurusega. Boonusraha ja sissemakse tuleb vähemalt 20 korda läbi mängida, misjärel on mängijal õigus raha välja kanda. Ehk: kui mängija teeb 50-eurose sissemakse, kantakse tema kontole juurde 50 eurot ning mängijal on koheselt kasutada 100 eurot. Boonuse vabastamiseks tuleb teha vähemalt 2000 euro väärtuses panuseid (v.a. mängus Roulette Royal). Panustamisnõue kustub, kui kontojääk on väiksem kui €0,50 ning tehakse uus sissemakse.

20-kordne läbimängimise nõue võib kahtlemata pidada konkurentsivõimeliseks, sest teistes Eestis tegutsevates online-kasiinodes on see üldjuhul suurem. Arvestades online-kasiinode keskmiselt 95%-list marginaali, on igati reaalne, et vähemalt boonuse vabastamisel ajal nn. "maja eelis" puudub. 

GrandX tulevikusuund on selge - oma turuosa soovitakse Eestis kindlasti tõsta ning selle saamiseks kavatsetakse hakata korraldama ka erilisi kampaaniaid. Jääme ootama, mida GrandX-il meile pakkuda on. GrandX online-kasiinoga on võimalik liituda läbi selle lingi. mis tagab 100% kuni €250 deposiitboonuse.  
 
Fruit machine.png

Klassikaline fruit-slot GrandX online-kasiinos

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5