Märksõna: GrandX

GrandX - pisut teistmoodi netikasiino

2011. aasta veebruaris avatud GrandX online-kasiino on teistest Eestis tegutsevatest online-mängukohtadest mõnevõrra erinev mängukoht.

GrandX veebikasiinol uus veebileht, igal reedel 200-eurone reload-boonus

Eestis ning Kreekas litsentseeritud GrandX veebikasiino uuendas juunis oma veebilehte ning hakkab edaspidi oluliselt sagedamini ka mängude valikut suurendama.

Vaid täna - kuni €200 Õnneliku Esmaspäeva boonus GrandX kasiinos

GrandX veebikasiino, mis pakub oma klientidele konkurentidest erinevaid Amaticu mänge, võimaldab saada igal esmaspäeval 80% kuni €200 deposiitboonuse.

GrandX netikasiinos algas eksklusiivne 2000-eurose auhinnafondiga turniir

Konkurentidest erinevat mängudevalikut pakkuv GrandX veebikasiino korraldab 3.-17. märtsil kasiinoturniiri "Õnnelik Märts", mille auhinnafond on 2000 eurot.

Täna algab GrandX kasiinos nädal aega vältav kevadralli

Kõikidest konkurentidest täiesti erinevat mängudevalikut pakkuv GrandX veebikasiino korraldab 24.-30. aprillil eksklusiivse kevadralli, mille auhinnafond on 2000 eurot.

GrandX netikasiinos algas 10 päeva vältav Mai Slotimaania

Eestis unikaaset mängudevalikut pakkuv GrandX veebikasiino korraldab 21.-31. mail eksklusiivse kampaania "Mai Slotimaania", mille auhinnafond on 2000 eurot.

GrandX korraldab eksklusiivse 2000-eurose auhinnafondiga slotiturniiri

Konkurentidest erinevaid ning Eestis täiesti unikaalseid slotimänge pakkuv GrandX viib 1.-15. oktoobril läbi eksklusiivse kampaania "Octoberfest", mille auhinnafond on 2000 eurot.

Lucky Halloween GrandX'is: Saa osa 2000 eurost!

Unikaalseid ning põnevaid slotimänge pakkuv GrandX korraldab 31. oktoobrist kuni 10. novembrini eksklusiivse kampaania "Lucky Halloween", mille auhinnafond on 2000 eurot.

Vaid 24. veebruaril - unikaalne GrandX annab Sulle 101 TASUTA keerutust!

Unikaalseid ning põnevaid slotimänge pakkuv GrandX veebikasiino pakub 24. veebruaril Eesti Vabariigi 101.aastapäeva puhul oma lojaalsetele klientidele täpselt 101 TASUTA keerutust!

Kasiino
Spordiennustus
Pokker