Märksõna: GrandX

GrandX - pisut teistmoodi netikasiino

2011. aasta veebruaris avatud GrandX online-kasiino on teistest Eestis tegutsevatest online-mängukohtadest mõnevõrra erinev mängukoht.

GrandX veebikasiinol uus veebileht, igal reedel 200-eurone reload-boonus

Eestis ning Kreekas litsentseeritud GrandX veebikasiino uuendas juunis oma veebilehte ning hakkab edaspidi oluliselt sagedamini ka mängude valikut suurendama.

Vaid täna - kuni €200 Õnneliku Esmaspäeva boonus GrandX kasiinos

GrandX veebikasiino, mis pakub oma klientidele konkurentidest erinevaid Amaticu mänge, võimaldab saada igal esmaspäeval 80% kuni €200 deposiitboonuse.

GrandX netikasiinos algas eksklusiivne 2000-eurose auhinnafondiga turniir

Konkurentidest erinevat mängudevalikut pakkuv GrandX veebikasiino korraldab 3.-17. märtsil kasiinoturniiri "Õnnelik Märts", mille auhinnafond on 2000 eurot.

Täna algab GrandX kasiinos nädal aega vältav kevadralli

Kõikidest konkurentidest täiesti erinevat mängudevalikut pakkuv GrandX veebikasiino korraldab 24.-30. aprillil eksklusiivse kevadralli, mille auhinnafond on 2000 eurot.

GrandX netikasiinos algas 10 päeva vältav Mai Slotimaania

Eestis unikaaset mängudevalikut pakkuv GrandX veebikasiino korraldab 21.-31. mail eksklusiivse kampaania "Mai Slotimaania", mille auhinnafond on 2000 eurot.

GrandX korraldab eksklusiivse 2000-eurose auhinnafondiga slotiturniiri

Konkurentidest erinevaid ning Eestis täiesti unikaalseid slotimänge pakkuv GrandX viib 1.-15. oktoobril läbi eksklusiivse kampaania "Octoberfest", mille auhinnafond on 2000 eurot.

Lucky Halloween GrandX'is: Saa osa 2000 eurost!

Unikaalseid ning põnevaid slotimänge pakkuv GrandX korraldab 31. oktoobrist kuni 10. novembrini eksklusiivse kampaania "Lucky Halloween", mille auhinnafond on 2000 eurot.

Vaid 24. veebruaril - unikaalne GrandX annab Sulle 101 TASUTA keerutust!

Unikaalseid ning põnevaid slotimänge pakkuv GrandX veebikasiino pakub 24. veebruaril Eesti Vabariigi 101.aastapäeva puhul oma lojaalsetele klientidele täpselt 101 TASUTA keerutust!

VIP-klubi on nüüdsest ka GrandX online-kasiinos

Eestis ainulaadseid, klassikalisi Amatic slotimänge pakkuv GrandX veebikasiino käivitas augustis VIP-klubi.

GrandX oktoobri kalendris: tasuta spinnid, reload-boonused ja cashback

Eestis ainulaadseid mänge pakkuv GrandX teeb oktoobris eraldi eripakkumisi nii esmaspäeval, kolmapäeval ja reedel kui ka nädalavahetusel - laupäeval ja pühapäeval.

Võta oma pühadekingitus Eesti unikaalseimas online-kasiinos!

Kui kõik Eesti online-kasiinod on suures plaanis sarnased ning pakuvad ühtesid ja samu mänge, siis GrandX hoiab täielikult oma joont.

Kasiino
Spordiennustus
Pokker