Vaid täna - kuni €200 Õnneliku Esmaspäeva boonus GrandX kasiinos
  • Jokker.ee
  • 18.09.2017
  • 0

Vaid täna - kuni €200 Õnneliku Esmaspäeva boonus GrandX kasiinos

Eestis ning Kreekas litsentseeritud GrandX veebikasiino, mis pakub oma klientidele konkurentidest erinevaid Amaticu mänge, võimaldab saada igal esmaspäeval 80% kuni €200 deposiitboonuse. Nii ka täna!

MUGAV LIITUMINE GRANDX VEEBIKASIINOGA

Boonust on võimalik saada vaid esimeselt esmaspäeval tehtud deposiidilt. Mängija peab veenduma, et teeb deposiidil kontrollkasti ka vastava “linnukese”! Minimaalne deposiit on €10 ning maksimaalne boonus mängija kohta €200.

Boonusraha võib võtta pärast seda, kui oled selle 40 (nelikümmend) korda läbi mänginud ning mängusessiooni lõpetanud. Kui soovid teha väljamakset enne nõuete täitmist, siis tühistatakse nii boonus kui eelnevalt saadud võidud.

Õnnelik esmaspäev.jpg

button.png

Olemasolevatele mängijatele ka iga-reedene boonus

Olemasolevatel klientidel on võimalik saada iga-reedest 60% kuni €200 re-load boonust. Pakkumine kehtib reedel tehtud esimese deposiidile ning boonusraha tuleb 30 päeva jooksul samuti 40-kordselt läbi mängida. 

GX-Rahakas-Reede_1380x240.png

2011. aasta veebruaris avatud GrandX kuulub IMG Kasiinod AS-ile, kes on ühtlasi ka Casino Grand Prix mängusaalide operaator. IMG Kasiinod on kasvanud omakorda välja välja Eesti vanimast kasiinoketist Videomat, mis asutati juba 1989. aastal

GrandX online-kasiinos saab teha sisse- ja väljamakseid läbi suuremate Eesti kommertspankade, krediitkaartide ning online-rahakottide. Väljamaksed toimuvad kahel korral igal tööpäeval ning raha laekumine võtab reeglina aega kuni kaks tööpäeva. Sõltuvalt maksemeetodist on minimaalne deposiit 5-10 eurot, väikseim võimalik väljamakse aga 5 eurot. Kliente teenindatakse eesti keeles läbi live-chati ning e-maili. 

Tähelepanu! GrandX on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5