LIVE

Lucky Halloween GrandX'is: Saa osa 2000 eurost!
  • Jokker.ee
  • 01.11.2018
  • 0

Lucky Halloween GrandX'is: Saa osa 2000 eurost!

Unikaalseid ning põnevaid slotimänge pakkuv GrandX veebikasiino korraldab ajavahemikus 31. oktoobrist kuni 10. novembrini eksklusiivse kampaania "Lucky Halloween", mille auhinnafond on 2000 eurot. 

NB! Oluline on teada, et tegemist on vaid GrandX kasutajatele suunatud kampaaniaga ning valdava osa selle veebikasiino mängijaskonnast moodustavad Eesti kasutajad. 

Osalemine on lihtne: liitu turniiriga kas vastaval kampaania lehel või saada oma kasutajanimi aadressil support@grandx.com. Kui Sul GrandX kontot veel ei ole, siis saad selle avada siin

Pärast liitumist tee ajavahemikus 31. oktoober - 10. november panuseid mistahes slotimängus, saa iga panustatud 10 euro pärisraha eest 1 punkti ning kindlusta endale koht edetabelis. Mida rohkem Sa mängid, seda suuremad on ka Sinu võiduvõimalused!

Pane tähele ka seda, et kampaania esimesel kolmel päeval saad 10 euro panustamise eest slotimängu Vampire topeltpunktid (ehk 2 punkti 10 euro pärisraha panustamise eest). 

Edetabelit uuendatakse GrandX veebilehel ning 2000 eurost saab osa 29 parimat (võitjale 500, viimasele rahakohale 5 eurot). Turniiri auhinnad makstakse välja boonuskrediidina ning tuleb 1 (üks) korda läbi mängida 14 päeva jooksul peale nende väljamaksmist võitjate kontole.

button.png

2011. aasta veebruaris avatud GrandX kuulub IMG Kasiinod OÜ-ile, mille omanik on ühtlasi ka Casino Grand Prix mängusaalide operaator. Ettvõtted on kasvanud omakorda välja välja Eesti vanimast kasiinoketist Videomat, mis asutati juba 1989. aastal

GrandX online-kasiinos saab teha sisse- ja väljamakseid läbi suuremate Eesti kommertspankade, krediitkaartide ning online-rahakottide. Väljamaksed toimuvad kahel korral igal tööpäeval ning raha laekumine võtab reeglina aega kuni kaks tööpäeva. Sõltuvalt maksemeetodist on minimaalne deposiit 5-10 eurot, väikseim võimalik väljamakse aga 5 eurot. Kliente teenindatakse eesti keeles läbi live-chati ning e-maili. Loe ka GrandX sõltumatut ülevaadet Jokker.ee lehel

Tähelepanu! GrandX on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker