Täna algab GrandX kasiinos nädal aega vältav kevadralli
  • Jokker.ee
  • 24.04.2018
  • 0

Täna algab GrandX kasiinos nädal aega vältav kevadralli

Kõikidest konkurentidest täiesti erinevat mängudevalikut pakkuv GrandX veebikasiino korraldab 24.-30. aprillil eksklusiivse kevadralli, mille auhinnafond on 2000 eurot.

NB! Oluline on teada, et tegemist on vaid GrandX kasutajatele suunatud kampaaniaga ning valdava osa selle veebikasiino mängijaskonnast moodustavad Eesti ning Kreeka kasutajad. 

Osalemine on lihtne: liitu turniiriga kas vastaval kampaania lehel või saada oma kasutajanimi aadressil support@grandx.com. Seejärel tee ajavahemikus 24.-30. aprill panuseid mistahes slotimängus, saa iga panustatud 10 euro pärisraha eest 2 punkti ning kindlusta endale koht edetabelis. Mida rohkem Sa mängid, seda suuremad on ka Sinu võiduvõimalused!

Edetabelit uuendatakse GrandX veebilehel ning 2000 eurost saab osa 29 parimat (võitjale 500, viimasele rahakohale 5 eurot). Turniiri auhinnad makstakse välja boonuskrediidina ning tuleb 1 (üks) korda läbi mängida 14 päeva jooksul peale nende väljamaksmist võitjate kontole.

2011. aasta veebruaris avatud GrandX kuulub IMG Kasiinod OÜ-ile, kes on ühtlasi ka Casino Grand Prix mängusaalide operaator. IMG Kasiinod on kasvanud omakorda välja välja Eesti vanimast kasiinoketist Videomat, mis asutati juba 1989. aastal

GrandX online-kasiinos saab teha sisse- ja väljamakseid läbi suuremate Eesti kommertspankade, krediitkaartide ning online-rahakottide. Väljamaksed toimuvad kahel korral igal tööpäeval ning raha laekumine võtab reeglina aega kuni kaks tööpäeva. Sõltuvalt maksemeetodist on minimaalne deposiit 5-10 eurot, väikseim võimalik väljamakse aga 5 eurot. Kliente teenindatakse eesti keeles läbi live-chati ning e-maili. 

button.png

Tähelepanu! GrandX on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5