Banner

Vaid 24. veebruaril - unikaalne GrandX annab Sulle 101 TASUTA keerutust!
  • Jokker.ee
  • 24.02.2019
  • 0

Vaid 24. veebruaril - unikaalne GrandX annab Sulle 101 TASUTA keerutust!

Unikaalseid ning põnevaid slotimänge pakkuv GrandX veebikasiino pakub täna, 24. veebruaril Eesti Vabariigi 101. aastapäeva puhul oma lojaalsetele klientidele täpselt 101 TASUTA keerutust!

Oluline on teada, et pakkumises saavad osaleda vaid need mängijad, kes on teinud pärast 1. jaanuarit 2019 GrandX mängukeskkonnas vähemalt ühe pärisraha deposiidi (vähemalt 5 eurot). See tähendab, et spinne võivad saada ka päris uued GrandX.com kliendid.

Tasuta spinnide saamiseks logi sisse oma kontole, sisesta 24. veebruaril BOONUSTE lehe vastavasse lahtrisse boonuskood PARTYTIME ning  Sulle antakse 101 TASUTA spinni slotimängus King's Crown. 

Boonuse vabastamise tingimused on head - tasuta spinnidest saadud võidud tuleb enne väljamakse tegemist 14 päeva jooksul vaid 20 korda läbi mängida. Tasuta spinnidest saadud võidud on limiteeritud 200 euroni.

Eesti-101-1380x240.png

2011. aasta veebruaris avatud GrandX kuulub Austria kapitalil põhinevale IMG Kasiinod OÜ-ile, mille omanik on ühtlasi Casino Grand Prix mängusaalide operaator. 

GrandX online-kasiinos saab teha sisse- ja väljamakseid läbi suuremate Eesti kommertspankade, krediitkaartide ning online-rahakottide. Väljamaksed toimuvad kahel korral igal tööpäeval ning raha laekumine võtab reeglina aega kuni kaks tööpäeva. Sõltuvalt maksemeetodist on minimaalne deposiit 5-10 eurot, väikseim võimalik väljamakse aga 5 eurot. Kliente teenindatakse eesti keeles läbi live-chati ning e-maili. Loe ka GrandX sõltumatut ülevaadet Jokker.ee lehel

MUGAV LIITUMINE GRANDX VEEBIKASIINOGA

Tähelepanu! GrandX on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker