Vaid täna - saa GrandX online-kasiinos 150 eurot boonust!
  • Jokker.ee
  • 23.11.2018
  • 0

Vaid täna - saa GrandX online-kasiinos 150 eurot boonust!

Unikaalseid ning põnevaid slotimänge pakkuv GrandX veebikasiino pakub täna, 23. novembril eksklusiivset Musta Reede boonust 150% kuni €150!

Boonus kehtib nii uutele kui vanadele klientidele ning boonussumma tuleb 40x läbi mängida. Samuti on mängijatele kasulik teada, et juhul kui neil peaks näiteks õnnestuma alguses korralikult võita, siis saab boonuse igal hetkel tühistada ning oma võidu välja võtta. 

150-eurose boonuse saamiseks tuleb teha 100-eurone deposiit ning 6000 euro väärtuses panuseid. 

2011. aasta veebruaris avatud GrandX kuulub IMG Kasiinod OÜ-ile, mille omanik on ühtlasi ka Casino Grand Prix mängusaalide operaator. 

GrandX online-kasiinos saab teha sisse- ja väljamakseid läbi suuremate Eesti kommertspankade, krediitkaartide ning online-rahakottide. Väljamaksed toimuvad kahel korral igal tööpäeval ning raha laekumine võtab reeglina aega kuni kaks tööpäeva. Sõltuvalt maksemeetodist on minimaalne deposiit 5-10 eurot, väikseim võimalik väljamakse aga 5 eurot. Kliente teenindatakse eesti keeles läbi live-chati ning e-maili. Loe ka GrandX sõltumatut ülevaadet Jokker.ee lehel

MUGAV LIITUMINE GRANDX VEEBIKASIINOGA

Tähelepanu! GrandX on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker