VIP-klubi on nüüdsest ka GrandX online-kasiinos
  • Jokker.ee
  • 23.08.2019
  • 0

VIP-klubi on nüüdsest ka GrandX online-kasiinos

Eestis ainulaadseid ja klassikalisi Amatic slotimänge pakkuv GrandX veebikasiino käivitas augustis VIP-klubi. Selle eesmärgiks on väärtustada senisest rohkem aktiivseid mängijaid ning pakkuda neile erinevaid lisahüvesid. 

VIP-klubisse pääseb igaüks, kes teeb ühe kuu jooksul vähemalt 500 euro väärtuses sissemakseid ning panustab vähemalt 2 500 eurot. See tähendab, et GrandX VIP-iks saamine ei ole just kuigi raske!

Kui oled VIP-klubisse pääsenud, siis ootavad Sind: 

- Igakuised lojaalsusboonused,

- Eksklusiivsed boonused ja pääsmed turniiridele,

- Personaalne kontohaldur,

- Kiiremad väljamaksed,

- Eksklusiivsed turniirid ja eriauhinnad.

VIP-klubi liikmelisus vaadatakse üle ning uuendatakse igakuiselt. 

AVA KONTO JA SAA 1000 EUROT BOONUST + 250 TASUTA SPINNI!

2011. aasta veebruaris avatud GrandX kuulub Austria kapitalil põhinevale IMG Kasiinod OÜ-le, mis oli aastaid ka Casino Grand Prix mängusaalide operaator. Möödunud aastal lahutati online- ning land-based ärid, millest viimane müüdi selle aasta kevadel Läti suurimale kasiinoketile Fenikss.  

GrandX online-kasiinos saab teha sisse- ja väljamakseid läbi suuremate Eesti kommertspankade, krediitkaartide ning online-rahakottide. Väljamaksed toimuvad kahel korral igal tööpäeval ning raha laekumine võtab reeglina aega kuni kaks tööpäeva. Sõltuvalt maksemeetodist on minimaalne deposiit 5-10 eurot, väikseim võimalik väljamakse aga 5 eurot. Kliente teenindatakse eesti keeles läbi live-chati ning e-maili. Loe ka GrandX sõltumatut ülevaadet Jokker.ee lehel

MUGAV LIITUMINE GRANDX VEEBIKASIINOGA

Tähelepanu! GrandX on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker