Boonusesõber Bruno testimäng: GrandX €50 deposiitboonuse vabastamine
  • Boonusesõber Bruno
  • 27.04.2016
  • 0

Boonusesõber Bruno testimäng: GrandX €50 deposiitboonuse vabastamine


Kuna mul GrandX netikasiinos veel kontot polnud, siis otsustasin selle vea parandada ja deposiitboonuse vabastamise ette võtta. Ei olnud veendunud, et tegemist on positiivse rahalise ootusega projektiga, pigem liigitasin ettevõtmise  meelelahutusmängu alla, aga kui halb see 20-kordse läbimängimisnõudega (deposiit + boonus) 100% deposiitboonus ikka olla saab, eh? Igaks juhuks ei hakanud siiski maksimumboonuse (€250) peale minema, vaid panin sisse €50. 

Enne blogi-stiilis boonusevabastamise kronoloogilise ülestähenduse juurde minekut toon välja mõned asjad, mis koheselt mängukeskkonna kohta silma hakkasid. Põhjalikuma GrandX ülevaate leiate siit.

Liitumisprotsess oli piisavalt mugav ning boonus laekus ka koheselt kontole. Keegi ei salli seda, kui deposiit tehtud ja näpud sügelevad slottide järgi, aga boonust pole kuskil ja pead hakkama klienditeenindusega detektiivi mängima, et kuhu auku see raha juba enne slottidesse jõudmist kadus.  Seega esimese lahingu võitsin kergelt.

Kiire pilk lobbys andis kohe aimu, et GrandX on pigem retromängude austajatele. Suht selge graafika ja lihtsad reeglid, ei pea boonusmängus mingeid vähke veest välja sikutama või kirstudest võimalikult suure pearahaga vampiire otsima ja teibasse ajama. Kuna olen sisemuses lihtsa ja lollkindla „kolm kirssi ritta“ tüüpi mängude sõber, siis minu jaoks oli see pigem pluss. 

Negatiivse poole pealt mainiksin ära asjaolu, et mängude kirjelduses pole teoreetilist tagasimakset ära mainitud. Ega see meelelahutusmängu puhul üle mõistuse tähtis olegi, aga mulle siiski meeldib absoluutseid luusermänge vältida ja mingi tobe võlu on enda eeldatavate kaotuste väljaarvestamise protsessis. Ehk teadmine, et teoreetiliselt kaotan nii või naa palju, läheb mulle natuke korda. Siis hea hiljem vaadata, kuidas hetkevorm on, et kas sain eeldatust paremini või halvemini hakkama.

Sissejuhatuse lõpetuseks tooks välja veel selle, et GrandX on tõeline duubeldamissõprade keskkond. Igas mängus ja kõiki võite saab duubeldada ning riskide haldamise armastajatele pakutakse võimalust ka pool võidust taskusse libistada ja gämmelda ainult teise poole peale. Ja miks ei peakski duubeldama! Duubel on parim panus, mida kasiino vastu teha saad, sest duubeldamises kasiino edu puudub täielikult! Punane-must pakkumine maksab välja 1:1, õige masti arvamine 3:1 ning videopokkeris vana hea ülelöömine...see ikka tõmbab kohe käima. Niipalju mainiks siiski ära, et minu kogemuse põhjal duubeldamine boonuse vabastamisel arvesse ei läinud.

So let the journey begin - €100 arvel, läbimängimiskohustus €2000, kas õnnestub mesi koju tuua või kaob kõik kasiino põhjatusse kurku? Let`s go!

Bruno blogi: GrandX €50 deposiitboonuse vabastamine
26. aprill
„Esmane plaan oli katsetada „odavalt“ võimalikult palju mänge ja vaadata, milline neist  sireenina mesilaulu laulma hakkab ja võludega mängule meelitab. Tunne oli küll selline, et enamus gämblimist tuleb videopokkeris, "Deuces wild" juba pilgutas lehe allosas silma ja oli selge, et hiljem lööme romansi püsti, aga kõigepealt andsin ikka slottidele ka võimaluse. Kirsid ritta, rsk!

blob

Kõige kirsisemalt kumas kohe üleval paremas nurgas "Allways fruits". Paraku istusin nagu rebane Krõlovi valmis ja vaatasin vesise suuga mahlaseid fruktoosipomme puuladvas, 10-sendiste panustega tulin õkva ja tempokalt mäest alla nagu rikkaliku hommikusöögi nahka pannud Aare Tamme. Absoluutselt ei aidanud kaasa ka asjaolu, et duubeldamises tampisin musta, kui järjest tuli 7 punast. 8 minutiga täiesti tiltis ja 8 eurot vaesemana lõin kirsid kinni ja suundusin videopokkerisse. Küll skillimängus tagasi teen, kas polegi?

blob    
Kuna närvikava oli "Deuces wild" jaoks liiga üles erutatud, läksin soojenduseks klassikalist "Jacks or betterit" proovima. Kohe esimene duubel laksasin kolmele kahe alla, esimeses positsioonis! Õnneks oli miniduubeldamine, aga tilt mõistagi ainult süvenes. Järgmine duubeldamine oli juba parem, tegin kolmese võiduseeria, siis närvikava pettis ning kollekteerisin esimese suure võidu – 80 senti! 

Avastasin, et ega videopokkeri strateegiast ka suht miskit ei mõika. Kui käes on nt ja , kas siis on mõistlik jätta mõlemad või ainult ühe? Või kui laual ja , kas siis on mõistlik jätta  ja minna rojali peale? Aparaat vähemasti sissekirjutatud eelvalikuga soovitas nii, aga mulle tundus, et ta polnud minu suhtes päris erapooletu, pigem oli suisa pahatahtlik. 

Aga vaikselt hakkas käsi soojaks saama, õnnestus teha juba esimene duubel 1.60-le ja kohe otsa 2.40. Rohkemaks siiski julgust ei jagunud...veel. Et soorituspinged maha saada, tõmbasin vana hea „4 or more“ mängu käima ehk siis otsustasin hakata duubeldama neli korda kõigi võitude pealt, enne kui üldse mõtlema hakkan või summat vaatan. Korra kütsin kolmiku pealt, ees olid 2-2-3 ja neljandal löögil äss. Ägisesin ja vandusin, aga lõin keskele ja seal oli samuti äss!. Mõtlesin, et kas 3,5 ka loeb ja hirmunud hing otsustas, et loeb küll. Paar kätt hiljem olin samas situatsioonis ja võtsin julguse kokku, laksasin 9-le emanda peale ja collectisin 4.80. Sellega jõudsin ka videopokkeri osas kasumisse, saldo näitas €94.18. 

Lasin kasumiga jalga nagu hit-and-runner pokkerilauast ja läksin uudistama, palju boonusest juba läbi mängitud on. Amount to wager näitas: 1944,15. Otsustasin, et aeg on minna slottidesse käivet tegema, muidu enne suve boonust kätte ei saa. 

Fruite enam ei tahtnud, kaalusin hoopis kahe loomamängu vahel. "Wild Shark" vs "Diamond Cats". Tegin saalomonliku otsuse, et võtan snäkid ligi ja lasen mõlemal 100 ringi automaatmängu. Slottidel duubeldamine oli siiani valusasti meeles ja mõtlesin selle sootuks vahele jätta, närv läks ainuüksi mõttest värvi ära aimama hakata mustaks. Või punaseks, krt teab.

"Wild shark" it is, lükkasin rullikud pöörlema ja ekraanil oli rohkem värvilisi kalu, kui Sharm-el-Sheiki säästureisil snorgeldades eales näinud olen.   

blob
 
Paraku õnge otsa nad küll ronima ei kippunud, leotasin lanti ja tundsin rahulolematuse tõusu. "Vaata värvilisi kalu, kui rusuma hakkab," soovitas psühhiaater mulle kunagi akvaariumiteraapiat. No nüüd vaatasin päris pikalt, aga lõõgastumisest oli asi küll kuradi kaugel! Olin just otsustanud, et €85 pealt lasen jalga ja võtan kassislotid ette, aga siis hakkas natuke lubama ja sain 90 peale tagasi. Tundus olevat hea hetk väike vorstivõileib teha. Täpselt sama hea mõte on ka põua ajal metsas mehine lõke teha ja see järelvalveta jätta! Tagasi tulles oli krediidiosakonnas numbriks 82.15! Eesti odavise muidugi rõõmustaks hooaja alguses sellise tulemuse peale, aga hetkesituatsiooni ei sobinud see üldsegi mitte! Kalad vaatasid ka külma näoga mulle otsa, nagu poleks midagi juhtunud, endal punnis vatsad ekraani servast mulle töölaua peale valgumas. Tegin räimerallile koheselt lõpu peale ning suundusin kasside juurde. 

Kassid olid kaladest sümpaatsemad küll, korra hittisin isegi mingi boonusmängu, millest polnud küll keda kuraditki kasu (85 senti boonusmängust on ikka närb tulemus) ning juba viieminutilise mänguga sain aru, et tänaseks on slotid ennast ammendanud. Oli aeg otsustada, kas teha tänaseks gämblimisega lõpparve või siirduda "Deuces wildi" kallale. 

blob

"Deuces wild" tervitas mind rohkete mängudega, napi 50 käega hittisin kolm nelikut, aga duubeldamised läksid täiega aia taha. Mis kõige ärritavam, duubeldamises ei olnud kahed „metsikud“ ning tohutuks meelehärmiks tabasin ma mõistagi duubeldades kolm korda kahte. Viimane oli eriti valus, olin juba nelikut korra löönud ja siis oli ees kolm, aga muidugi lõin sellele kahe alla! Donkasin umbes veerand tundi, vaikselt hakkas igavaks ja nüriks vedama, saldo oli ka napi 80 peale kukkunud ning tegin seda, mida sellises olukorras ikka tehakse – otsustasin panuse kümnekordseks tõsta! Täpne plaan oli selline, et laksan kümme raundi eurose panusega. Mängin korrektset mängu, auku rida ei osta, ebamääraseid mastiridasid ei jahi ja duubeldama ka ei hakka. Ehk teisisõnu, mängin „kindla“ peale ja täpselt kümme mängu!"

"Bruno testimäng: GrandX €50 boonuse vabastamine" jätkub...

blob


Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5