Teeni taluõuel raha: Unibetis algas 20 000-eurose auhinnafondiga slotiturniir!
  • Jokker.ee
  • 04.02.2019
  • 0

Teeni taluõuel raha: Unibetis algas 20 000-eurose auhinnafondiga slotiturniir!

Ikka ja jälle jõuab mängijateni uusi ja ägedaid slotimänge! Üks nendest on äsja ilmavalgust näinud Chicken Fox Unibetis, mis piltlikult öeldes rebased kanakuutidesse paneb :)

Slotika tegevus toimub taluõuel ning sellel on hulgaliselt põnevaid boonusfunktsioone. Et uue slotimänguga tutvumine ning mängimine oleksid tavapärasest lõbusamad (ning ka tulusamad), korraldab Unibet 20 000 € auhinnafondiga turniiri, mille võitja teenib magusad 3000 eurot. 

Kokku jagub rahalisi auhindu 200 parimale!

button.png

Kuidas see käib?

Turniiril läheb arvesse suurim ühtlustatud panusega võit ÜHE (!) ringi jooksul, mis tähendab seda, et võrdsed võiduvõimalused on nii minimaalse kui maksimaalse panusega (30 senti) mängides. Kõik auhinnad makstakse välja rahas (võitja saab 3000, viimane rahakoht aga 50 eurot). Teoorias võib turniiri võitmiseks piisata vaid ühest minimaalse panusega keerutusest!

Chicken Fox.jpg

Turniiril osalemiseks tuleb kindlasti: 
2) Enne mängima alustamist vastaval kampaanialehel registeeruda


Chicken Fox boonus.jpgTähelepanu! Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker