Saa tasuta spinne, võida veel keerutusi ning tuliuus Samsung S9 Coolbetis
  • Jokker.ee
  • 05.02.2018
  • 0

Saa tasuta spinne, võida veel keerutusi ning tuliuus Samsung S9 Coolbetis

Täna, 5. veebruaril algas Coolbetis kampaania, mis võimaldab saada ja võita tasuta keerutusi ning uhiuue Samsung S9 nutitelefoni. Kampaania vältab kolm nädalat ning täpsema info koos reeglite ning jooksva edetabeliga leiad sellelt lehelt


Kampaanias saad osaleda iga päev. Selleks ava kampaanialeht, leia sealt vastava päeva boonuskood (täna: W11) ning tee vähemalt 10-eurone deposiit. Selle eest antakse Sulle 10 tasuta spinni slotimängus Finn and the Swirly Spin. Iga keerutuse väärtus on 10 senti ning saadud võite läbi mängima ei pea (küll tuleb ühel korral läbi mängida deposiidi summa). 

Edasi käib võistlus juba sellele, kes suudab 10 tasuta spinniga enim võita. Iga päev on võimalik saada kirja üks tulemus ning nädala parimaid ootavad järgmised auhinnad:
Winter Spin auhinnad.jpg
Seegi pole veel kõik! Mängija kes saavutab 3 nädala jooksul kõige kõrgeima tulemuse, saab omale uhiuue Samsung S9 + 1000 tasuta spinni!

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker