Võida tasuta spinne ja Samsung Galaxy S10: esmaspäeviti on osalemine tasuta!
  • Jokker.ee
  • 18.03.2019
  • 0

Võida tasuta spinne ja Samsung Galaxy S10: esmaspäeviti on osalemine tasuta!

11. märtsil algas Coolbetis uus kampaania, mis võimaldab saada tasuta keerutusi ning võita tuliuue nutitelefoni Samsung Galaxy S10.

Täna, 18. märtsil algab selle kampaania teine nädal ning kuna käes on esmaspäev, saad Sa täna sellest täiesti tasuta osa võtta!

Sul tuleb lihtsalt sisestada boonuskood "GS8" ning saadki 10 tasuta spinni (igaüks väärtusega 10 senti) mängus Finn and the Swirly Spin.


Võistlus käib sellele, kes suudab 10 tasuta spinniga enim võita. Sul on võimalus osaleda kampaanias kuni nädala lõpuni, avades kampaanialeht, leides sealt vastava päeva boonuskood ning tehes vähemalt 5-eurone deposiit. Nii tagad Sa endale 10 tasuta spinni iga päev ning mida rohkematel päevadel kaasa lööd, seda suurem on ka Sinu võiduvõimalus. 

NB! Tasuta keerutustega saadud võite läbi mängima ei pea (küll tuleb aga Coolbeti kasiinos ühel korral läbi mängida deposiidi summa, v.a. esmaspäeviti, mil pole vaja deposiiti teha). 

Iga päev on võimalik saada kirja üks tulemus ning IGA PERIOODI (EHK NÄDALA) kümmet parimat ootab 10-100 tasuta spinni sellessamas nädala mängus. Kolm nädala jooksul parima skoori saanud mängijat premeeritakse aga eriauhinnaga, milleks on Samsungi nutitelefonide uus tippmudel, Galaxy S10! 

Täpsema info kampaania kohta koos reeglite ning edetabeliga leiad siit

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker