Saa Coolbetis 210 tasuta spinni ja võida tuliuus Samsung Galaxy S10!
  • Jokker.ee
  • 11.03.2019
  • 0

Saa Coolbetis 210 tasuta spinni ja võida tuliuus Samsung Galaxy S10!

Esmaspäeval, 11. märtsil algas Coolbetis uus kolm nädalat vältav kampaania, mis võimaldab saada tasuta keerutusi ning võita tuliuue nutitelefoni Samsung Galaxy S10! 


Täpsema info kampaania kohta koos reeglite ning edetabeliga leiad sellelt lehelt

Kampaania koosneb kolmest perioodist:
1) 11.-17. märts
2) 18.-24. aprill
3) 25.-31. märts

Kampaaniast saab võtta osa iga päev, milleks ava kampaanialeht, leia sealt vastava päeva boonuskood ning tee vähemalt 5-eurone deposiit. Selle eest antakse Sulle 10 tasuta spinni valitud slotimängus (igaüks väärtusega 10 senti).

NB! Esmaspäeviti saad mängida täiesti tasuta, sisestades lihtsalt boonuskoodi!

Iga keerutuse väärtus on 10 senti ning saadud võite läbi mängima ei pea (küll tuleb Coolbeti kasiinos ühel korral läbi mängida deposiidi summa). 

Edasi käib võistlus juba sellele, kes suudab 10 tasuta spinniga enim võita. Iga päev on võimalik saada kirja üks tulemus ning IGA PERIOODI (EHK NÄDALA) kümmet parimat ootab 10-100 tasuta spinni Starbursti slotimängus.

Kolm nädala jooksul parima skoori saanud mängijat premeeritakse aga eriauhinnaga, milleks on Samsungi nutitelefonide uus tippmudel, Galaxy S10! 

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker